audi A4 pomoc

audi A4 pomoc

Član
Poz imam audi a4 2002 godina pa sam mislio da mi stavim xenon!Dali se na njega moze staviti pravi xenon ili da ugradjujem ovaj OLLO xenon sta mi je bolje
 
Član
Šta smatraš pod pravim xenonom?
Ima li far projektor?

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Član
ima prije sam imao punta 1 i kupio sam farove sa projektorima i stavio sam OLLO xenon 5000K e sada dali mogu taj xenon i sada staviti na ovoga audija hoce li mi praviti neki problem
 
Legend
ima prije sam imao punta 1 i kupio sam farove sa projektorima i stavio sam OLLO xenon 5000K e sada dali mogu taj xenon i sada staviti na ovoga audija hoce li mi praviti neki problem
AKo ti farovi imaju projektore, onda stavis aftermarket OLLO ili neki drugi set nije bitno..
Ako mislis na fabricki xenon da ugradis, onda moras uzeti farove, medjutim na tim fabrickim xenon farovima ide i automatsko podesavanje visine fara (nivelacija) pa dok se ugrade senzori, preprave dzekovi za fabricke balaste i sijalice, bojim se da ce te preskupo izaci..
Moj savjet za tvoje farove, ako imas lupe je aftermarket zamjenski xenon set, ako nemas lupe ne stavljaj xenon samo ces ljudima smetati sa xenonima na cesti :)
Naravno, uvijek je pozeljna opcija projektora (npr morimoto) u kombinaciji sa xenonom (kazem pod uslovom da farovi nemaju lupe ili ti ga sociva).

LP,
 
Član
Hvala .nOKe onda idem na ovaj stari xenon koji mi je bio i prije ali sada kad upalim auto svijetla se odmah pale pa mislim da ce to stetiti sijalicama!Koji su najkvalitiniji xenon set da sijalice ne trepere
 
Član
Nije najzdravije za xenon da se pali na kontakt. Balisti trpe pad napona. Audi ima canbus...moraš praviti zaštitu ili spajati xenon direktno na akumulator. Inače postoji mogućnost da rikne nešto od elektronike

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Član
Poz koju marku xenon da stavim sta je trenutno najkvalitetnije prije sam imao ollo i bio sam zadovoljan dali ima sada nesto novije i bolje.Mislim da je 5000K najbolji

Poslano sa mog 5099D koristeći Tapatalk
 
Ubaci led sijalice C6 ili neke druge na taj fazon stavi varalicu i gas ;) nece prijavljivat gresku nit ce crkavat jer njima ne skodi sto se svjetla pale na kontaktu
A svjetlost ista ko na xenonu
 
Top