Audi A4 B8 1.8 tfsi by Taaky

Audi A4 B8 1.8 tfsi by Taaky

Član
Meni je ova A4 avion za e90. Ljepše, modernije i bolje auto u svakom pogledu. E90 mi je toliko gadan da bih prije uzeo e46 za iste pare. Mislim da si napravio dobar izbor, bmw ima jedno 15 godina nije pojam za pouzdanost i kvalitet :)
 
Član
Ista konstatacija se može provući i za Audi vezano kvalitet i pouzdanost.
Generalno , davno su prošla vremena kad su ta vozila , koja danas zovu premium , bili sinonim za ultimativni kvalitet i pouzdanost.
Isuviše je tu bilo gafova , koji se ne bi smjeli dešavati u cjenovnom razredu gdje pripadaju , tako da je pri kupovini tzv. premiuma u dosta slučajeva ostao samo jak društveni status a ostale stvari , kao sto su kvalitet i pouzdanost , a koje bi trebale biti i primarne ,dosta kaskaju.
U suštini svi su iznjeli svoja mišljenja , ali vlasnik da ne misli da mu je A4 bolji vjerovatno ga ne bi uzeo.
Meni lično je ta linija previše samozatajna , što bi rekli , bez mirisa i ukusa i meni nikad ne bi bio izbor , ali se ne može reći da nije odličan automobil.
 
Član
Sa rotorkama kod Audija nema promošaja , ali je interesantno kako ovi mlađi automobili bukvalno pojedu felugu , kod ovog Audija i nije toliko izraženo ali kod A6 ili 5-ice je strašno , kolega neki dan uzeo F10 peticu , na njoj 18-ke ko nekad 15-ke ili 16-ke.
 
Član
Hvala frendu , da da otisao je u kakanj , nadam se u iste ruke kao sto je i kod mene bio
 
Član
samo molim te vrati zadnji znak bez njega je baš kusast, i samo naprijed nadam se da se vidimo sutra u ljubuškom
 
Član
Odlican, nema sto. I to sa pravim motorm. Jedino steta sto mu navigacijske nisu kod mjenjaca nego nagurane na konzolu. I da, jos jedan glas da vratis znak na gepek. Zelim puno sretnih kilometara

Poslano sa mog HTC One M8s koristeći Tapatalk
 
Top