Audi A4 B7 1.9 tdi

Audi A4 B7 1.9 tdi

Član
Lijepa A4 komso :cool:

Neznam zasto bi masina 1.9 TDI bila malo za ovaj auto moze razviti lijepu brzinu malo trosi po meni dobar motor za ovaj auto :cool:
 
Super Moderator
darko13 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Ma ja to je standardni motoro u njemu ,samo bi valjalo da :cool:je onaj 2.0 tdi.....pozzzz

ne bi valjalo, 2005 2.0 TDI nije bio common rail :D

Od kad je audi presao na common rail??? Ovi 1,9 TDI 115ks su pumpa dizna jel???

ja mislim da jesu
ma oni 2.0 tdi PD imaju dosta problema kazu ovo ono sitnice jbg po tom pitanju je ovaj 1.9 bolji
a slazem se da 2.0 ideeee :123:
 
Dobar je auto, a ovi sto kazu da je malo 115KS, vjerujte mi i nije, ide svim solidno. Moj ti je prijedlog jarane, jedan fin detailing, znaci poliranje, vosak, dubinsko, kakve felge i gume nesto tipa 225,45,17 i nista ti vise ne treba;)
P.S. crne felge mu odlicno stoje, uzivo jos ljepse;)
audi6.jpg
 
Član
Farove smo mislili napraviti s ledicama jer JE BAS LIJEPO.Stop svijetla idu led ako ostane kod nas.Felge ako se budu stavljale necu stavljati nesto ruzno,kupiti lijepe felge i gume,i gotovo.A poliranje slijedi samo dok meni noga ozdravi.
Motor je sasvim dovoljan.Imam yetija 140ks 4x4,audi sa 116 bolje povuce.Sasvim je dovoljno_Ovo smo kupili sad sto nam je prvo naletilo a koliko je kesa bilo.Stigao bi odmah mercedes ali smo kupili jos jedan kamion,pa neke masine,jer masine zgrcu pare a auto razgrce.
 
Član
Evo slika od audija jos.Uskoro cemo kupovati felge 18-ke crne,ako ima neko prijedlog za kakve felge(pod uslovom da ih ima naBAVITI kod nas).Led stop svijetla isto uskoro.Masku sam mislio mjenjati al cu samo ovu skinuti i ofarbati u crnu mat,takodje i znak u crnu mat,komsija mi je tako uradio na a8 audija svidja nam se.Farove samo ispolirati pa na zimu kupiti led.Poliranje kompletnog auta ce biti uskoro.Ici cu u 3 sloja,i jedan sloj voskom.Onda se nadam da ce biti kao nov.



Evo jedna iznutra.Tad je bio prljav.
 
Top