Audi A4 B6

Audi A4 B6

Evo da se i ja javim nakon duzeg vremena...Corrado je prodan jos krajem augusta..zatim malo jos vozao ford mondeo karavan... sada kupljen a4 b6 karavan..moja bas dugogodisnja zelja
1.9 tdi 96 kw
oprema standard za ovaj model nista specijalno..u planu je nabacit nekih sitnica od S line modela...nece ici nista nisko kao auta do sada..neke felgice 17-18 za ljeta

20151103_162139-800x600.jpg 20151103_162205-800x600.jpg 20151103_162220-800x600.jpg 20151103_162301-800x600.jpg IMG-1446812509566-V-800x600.jpg
 
Član
Lijepa audi druze . Neka je sa srecom , lijepi su planovi a neka ti od prvih planova budu profilisana sjedala jer mu opasno fale i zatamnjivanje komplet :D
 
Hvala puno,bice bice polako za sjedista si totalno upravu..ova su me i iznenadila kako su udobna al au ruzna totalno hehe

gledao sam malo po piku ima ih dosta od audija 6 koza alkantara modeli neznam dali odgovaraju..za sada prece servisi malo ga osvjeziti pa cemo vidjeti za dalje
 
Član
Meni jedan od najdrazih audi modela, i to bas zato sto je karavan. Limuzina je tijesna poprilicno. Izgleda fino, jos kad ga propustis malo kroz ruke bit ce top. Full poliranje recimo, folije, felge itd, bit ce tu svega sigurno
 
Član
Limuzina i karavan su potpuno isti unutra . Cak i gepek je isti u duzini samo je visi malo karavan ,a i auto kompletno je iste duzine kao i limuzina . Sjedala su poprilicno skupa oko 500 km ,ali polako . Prvo sva remenje ,filtere ulja ,gume i onda je lako ostalo
 
Član
Limuzina i karavan su potpuno isti unutra . Cak i gepek je isti u duzini samo je visi malo karavan ,a i auto kompletno je iste duzine kao i limuzina . Sjedala su poprilicno skupa oko 500 km ,ali polako . Prvo sva remenje ,filtere ulja ,gume i onda je lako ostalo
I mislio sam na visinu, posebno nazad je to primjetno, ni b7 nije nista bolji po tom pitanju, on je cini mi se jos vise tijesan, jer su mu sjedista glomaznija
 
Član
Da ali je samo u gepeku visina drugacija , auto je potpuno isto i svaki dio pase obostrano . A b7 je unutra potpuno isto auto ,samo par stvarcica razlicitih ,kao drzac case u srednjoj konzoli dodatni , hrom na onim tipkama od sata i centralnoj konzoli , sjedala i sve ostalo potpuno isto . I ja ovo auto smatram cetverosjedom ,jer troje nazad tesko da moze stat
 
Upravu ste poprilicno tijesno auto nazad za veceg putnika konkretno malo prostora za koljena..imao sam priliku voziti se i u karavanu i limuzini nazad isti su sto se tice prostora,ali u sustini takva je klasa auta..imao sam priliku voziti se i u a4 b8 nista nije unaprijedjeno poprilicno skucen nazad...najvise mi se dojmila pozicija za vozaca pregled i upravljivost preciznost naspram drugih modela
 
Audi pravi odlicne karavane.
A tvoj pravo lijepo izgleda, samo sretno sa crnom bojom :(

Hehe hvala druze..naviko sam vec sa corradom budjenje,kafa,pranje auta pa onda dalje...preslo mi vec u naviku hehe stvarno je zahtjevna,ova je sa sivom perlom pa je malo lakse naspram corrada ali se vidi sve brate.. :/
mada mi izmami osmjeh kad se opere
 
Sa srećom druže!
Izabrao si dobar motor, i model.
Ne volim Njemce, ali Audijevi B5 i B6 karavani su mi nema dalje, imaju neku moćnu liniju.
Da te služi dugo, pozdrav!
 
Top