Audi A4 b6 S-Line Quattro

Audi A4 b6 S-Line Quattro

Član
Ne znam odlucio sam ga prestaviti ponovo jer sam ga kupio od istog lika tacno godinu dana nakon sto sam ga bio prodao :icon_smile: evo link o kojem se radilo ;)
http://www.bhtuning.com/moje-novo-auto-audi-a4-t-55283.html
Motor 1.8Turbo 150ks + chip (Citius chiptuning) i K&N Panel

afeej7.jpg

2yjrmug.jpg

j6hem1.jpg

35lrg4y.jpg

2rq0ois.jpg

35bsdph.jpg

vy4iu0.jpg

vnfebc.jpg

34rvkuo.jpg

ao24gj.jpg

Morao izvaditi DVD Kenwood i ostala mi rupa pa sam ubacio od audia b7 CHORUS, ali prije toga je bilo potrebno zamjeniti unutrasnju konzolu
29xeq7o.jpg

4kdvev.jpg
 
Član
ove cetvorke prosto imaju nesto u sebi, covjek se zaljubi na prvi pogled. I ja ih isto gledam, ali samo karavane. Ovaj auto je vrhunski fkt
 
Član
CoL3 je napisao(la):
lijep i dobar audi:cool:
pa sto ga proda,pa opet kupi jadan:D

To sto sam ga prodao je bila moja greska, ali eto vratio sam ga srecom u boljem stanju nego sto sam ga prodao ;)

ArminM je napisao(la):
ove cetvorke prosto imaju nesto u sebi, covjek se zaljubi na prvi pogled. I ja ih isto gledam, ali samo karavane. Ovaj auto je vrhunski fkt


Ma ogromna je razlika izmedju npr passata 2005 i ovog modela je zavrsne obrade i luxuza. Znaju oni ko je imao audi i ostala auta:icon_smile:
 
Član
Kako ti se pokazala ova mapa na tom motoru? Imam ja pozitivno iskustvo sa TDI-em,a sad kontam isto na 1.8T da mi radi remap.
Jesi zadovoljan?:D
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Kako ti se pokazala ova mapa na tom motoru? Imam ja pozitivno iskustvo sa TDI-em,a sad kontam isto na 1.8T da mi radi remap.
Jesi zadovoljan?:D

Mapa je jako dobro uradjena naravno ko je radio (Citius ChipTuning Zagreb) i prezadovoljan sam :123:


FastDriver je napisao(la):
Dobar audi. Imas dobar ukus. Boja je fenomenalna. Samo ga cuvaj. ;)

Hvala puno, pa cuvam ga koliko mu treba ;)
 
Top