AUDI A4 B6 by AnDel

AUDI A4 B6 by AnDel

Član
Što ne bi ubacio u u a4 1.9 tdi modernu muziku sa svim mogućim opcijama umjesto prastarog oem uređaja? Pa ne ne bi da vozi klasik iz 67 sa v8 motorom
 
Član
mogao sam za ovaj uzeti orginal navi ali nisam htio jer nema sve opcije kao ovaj i morao bi mjenjati dosta toga unutra da ga ubacim
ovaj mi je ok dvd , nije ni jeftin bas oko 250 eura je izasao
odgovara mi jer je 1 din ne moram nista petljati po tabli kao sto bi morao da mjenjam na din i navigaciju a opet nebi imao opcije kao na ovom, da cita sve i da ima touchscreen, sd , usb, blutooth, parking cameru itd
 
Član
mogao sam za ovaj uzeti orginal navi ali nisam htio jer nema sve opcije kao ovaj i morao bi mjenjati dosta toga unutra da ga ubacim
ovaj mi je ok dvd , nije ni jeftin bas oko 250 eura je izasao
odgovara mi jer je 1 din ne moram nista petljati po tabli kao sto bi morao da mjenjam na din i navigaciju a opet nebi imao opcije kao na ovom, da cita sve i da ima touchscreen, sd , usb, blutooth, parking cameru itd
Sve to stoji da on ima te mogucnosti. Samo kvalitet zvuka, kvalitet materijala/plastike nemozes porediti sa nekim brendiranim playerom ili originalom (audi concert). I ceste zajebancije software-a su kod tih no-name playera redovne.

Takve dvd playere imas na ebayu po 70-100€ (iz kine jos jeftinije)

Bolje da si kupio neki polovan pioneer, zenec, audiovox (1din sa 7"displayom). Za 250€ si mogao da biras...

Al jbg, mozda i sa tim budes sretan

Send via Gameboy Color
 
Član
Nije ovo no name nego je Muse brend zastupljen u francuskoj, gdje im je sjediste za evropu
Tako da nije kineski od 70eura..ovaj je na e bay 250eura, na amazonu isto, na britanskim stranicama oko 200funti tako da nije no name niti je kvalitet slab ni zvuka ni plastike i prodaje se sa garancijom 2 godine
Nadji mi ovaj za 70eura da ga odmah uzmem jer ovaj sad mogu prodati za 250eura
A kad spominjes audi concert zvuk je dobar al poznato je da im je plastika mana i da se guli sve sa playera, iako je moj ok ocuvan ali da je plastika neka i zavrsna obrada, nije
 
Poslednja izmena:
Član
To jeste "kinez" samo sto je francuska "etiketa", i dignuta cijena da bi izgledalo kao dobro. Caliber, first austria, auna... Sve ko fol zvucna imena, samo malo oklop drugaciji, a iste komponente.

Vidi samo sta kazu na amazonu za taj model.

Jbg nije da te napadam, nego bude mi zao sto ljudi tako nasjednu na te "brendove". Prodaju muda pod bubrege

Send via Gameboy Color
 
Član
i iphone, nike, adidas, svi najveci svjetski brendovi su sada iz kine druze to nije nikakav argument vise , kako god bitno da sam ja zadovoljan playerom i smatram da se na neki fus uredjaj ne moze dati garancija 2 godine

i imam uredjaj i valjda bolje vidim kvalitet nego ti preko slika i cega vec
kontao sam da uzmem orginalni audijev navi jer imam musteriju za ovaj odmah da prodam, al odlucio sam da mi je bolje ugraditi novu stvar sa svim zaebancijama nove tehnologije nego polovan orginal bez garancije koji ne ispunjava te uvijete posebno radi videa i zadnje kamere
 
Poslednja izmena:
Član
Jeste, ali te sto si nabrojao imaju tradiciju 30-100 godina. I svoje izume/izenjerstvo.

A ovi brendovi sto se preko noci pojave, naruce u kini pun kontejner robe sa svojim logom, i to je to. S prva agresivni marketing, visoke cijene. Kasnije ljudi skontaju da je fus, ovi spuste cijene da se rasproda. I onda novi brend i sve ispocetka...

Muse je brend od distributorske kuce NEW ONE SAS

Ali bitno je da je tebi OK. Moj ukus nije...

Send via Gameboy Color
 
Član
Preporucio bih ti 2din uređaj, sto puta ce bolje izgledati i bit ces zadovoljniji. Za moj ukus to ruzno izgleda pogotovo u takvom autu, i ventilacija dok ti bude radila puhat ce ti tocno u ekran sto ce ga dodatno grijati
 
Član
Ja samo kad vidim izgled menia ne bude mi dobro haha :D pejzaz je neki puko iza haha i ovaj font slova, ko na onim starim dvd kucnim kinima prije. Naravno, to je moje misljenje, opcenito ne volim ovo kad se ekran izvlaci napolje. Najbitnije je da si ti zadovoljan i da si dobio ono sto si trazio. A audi je ko lutka, jedan od ljepsih i meni najdrazih modela, nek je sa srecom.
 
Član
Ajde bogati ružan player pa šta bitno je da se njemu svidja!!
On će ga gledati i to je jedino sto je bitno, uzivaj i postavi fotke kada ga ugradiš.
 
Član
Ja samo kad vidim izgled menia ne bude mi dobro haha :D pejzaz je neki puko iza haha i ovaj font slova, ko na onim starim dvd kucnim kinima prije. Naravno, to je moje misljenje, opcenito ne volim ovo kad se ekran izvlaci napolje. Najbitnije je da si ti zadovoljan i da si dobio ono sto si trazio. A audi je ko lutka, jedan od ljepsih i meni najdrazih modela, nek je sa srecom.
to moze da se mjenja , pozadina , brojevi itd
 
Član
Preporucio bih ti 2din uređaj, sto puta ce bolje izgledati i bit ces zadovoljniji. Za moj ukus to ruzno izgleda pogotovo u takvom autu, i ventilacija dok ti bude radila puhat ce ti tocno u ekran sto ce ga dodatno grijati
necu 2 din jer bi svasta nesto morao jos mjenjati i prepravljati ovo samo prikljucim , a i radi kradje na ovom skinem plocicu i beskorisan je a na 2 din ne mogu skinuti ekran
 
Top