Audi a4 b6 2003 avant 1.9 multitronic

Audi a4 b6 2003 avant 1.9 multitronic

Član
Za koji dan mi stize navedeni auto. 1.9 je 130ks. Ali me malo brine to sto je multitronic. Kako citam te prve serije multitronic-a su problematicne. Za sad radi besprijekorno ali me brine odrzavanje s obzirom da je audi prestao 300tkm. Sto se tice motora nebi trebalo bit problema jer sam 4 god imao bas taj s 130ks I bio prezadovoljan.
Audi stize za koji dan, sve sto sam do sad vidjeo su slike eksterijera I pohvale onog ko ga je umjesto mene pazario.
Ima li iko na forumu ko ila ili je imao auto s tim mjenjacem?
Kakav je u voznji, kakve su mu performanse, potrosnja I da li je moguce da se ubudzi manuelni mjenjac na taj audi?
 
Član
Sta se sikiras ako je pravih 300k km, ionako je kod nas svaki uvezen sa minimum 500k i curiknut na 150?

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
 
Član
Ja sam ga uvezao, kilometraza je realna. Mada je mozda velika za mjenjac. On me brini s obzirom da su se ove prve serije multitronic-a lose pokazale.
 
Član
ako nije redovno odrzavan mozes ocekivati jos bar pola od te svote da ulozis u njega u narednoj godini dana :)
 
Član
Ecu mjenjaca je kod tog mala boljka! Proguglaj malo o tome! Mada nemoj da te to sad obeshrabri u kupovini!
 
Član
zato treba prvo rec hop pa skocit, ti si skocio i sad se pitas kako izgovarat hopp.
to je sad sve macak zavezan u vreci, ako je bas domacinski vozen i odrzavan onda mjenjac prepusti samo svojoj sreci. Ako je divljano i kidano onda nek ti je bog na pomoci.
a za rucni mjenjac ti treba od 2000 km pa na vise. Al nije ni to problem, problem je nac budalu koja ce se s tim zezat. Jer nije to ko u golfa 2 mjenjac odvrni zavrni drugi to je i svima jasno.
 
Top