audi a4 b6 1.9tdi 2004 problem?

audi a4 b6 1.9tdi 2004 problem?

pozdrav...kupio sam nek idan audija a4 b6 2004 godiste sa 1.9tdi motorm 130ks...sve extra samo slabo se razumijem u to i zanima me treba li onako da se cuje kada mu dodajes gas u mjestu...mislim na to kako uz zvuk motora cuje se i malo zvizdanje valjda turbine...ah da,ovih dana je i predstavljanje istog tu na bhtuning ;)
 
Član
odogvor glasi NE, imam isti motor, isto godiste i sve. turbina se ne cuje i ne smije se cut.
 
dali je moguce da se cuje sta drugo?mislim nije to sad da toliko odudara od zvuka motora ali ipak se kad ono bas dobro slusas uz zvuk motora cuje i zvizdanje malo...sad se pomalo i brinem
 
Član
Ako cujes da odrilike od 1800 do 2500 obrtaja cujes zviždanje ili pištanje turbine to onda nije uredu, odma trebas pogledat crijeva, da nije koje puklo a zna i šelna da popusti ;)
 
Dzeniii je napisao(la):
Ako cujes da odrilike od 1800 do 2500 obrtaja cujes zviždanje ili pištanje turbine to onda nije uredu, odma trebas pogledat crijeva, da nije koje puklo a zna i šelna da popusti ;)

A JEL TO STA OPASNO? POD TIMJE MISLIM SKUPO? :)
 
Član
black_edition je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
Ako cujes da odrilike od 1800 do 2500 obrtaja cujes zviždanje ili pištanje turbine to onda nije uredu, odma trebas pogledat crijeva, da nije koje puklo a zna i šelna da popusti ;)

A JEL TO STA OPASNO? POD TIMJE MISLIM SKUPO? :)

pa nemoj da te iznenadi ako turbo stane, ide ti oko 500 KM iz džepa :icon_smile:
al može tako i da radi dugo vremena, zavisi sad opet kakav ti tačan zvuk čuješ ;)
 
ma sad neshto kontam da to nisam cuo prije dva dana...cuo sam jucer kad sam ga palio u garazi da malo odradi a danas ga nisam ni palio nemam vremena hehe...jeli moguce da se to culo jer je jos bio hladan?!nije to sad da bas zvizdi ali cuje se malo hmm
 
Član
nebitno da li vruc ili hladan, ne smije se cut turbina nikako. provjeri sve sto su ti vec naveli, a nece ti nista skodit skinut i turbinu i nju pregledati. puno posla, ali bolje na vrijeme sve pregledat dok je jos "jeftino", sto duze budes cekao i nesto se onda ozbiljno pokvari, onda komotno jos jednu nulu dodas na cijenu popravke;)
 
Top