Audi A4 Avant (B5) 1.9 TDI, 2001.g.

Audi A4 Avant (B5) 1.9 TDI, 2001.g.

Evo i mene sa jurilicom, nista posebno ali meni dosta.

Felge su privremene iako mu nisu lose sjele, bar meni . Od opreme standard, naknadno ugradjen naslon za ruku. Mozda stakla malo zatamnim, ovih dana trebam ofarbati haubu i desni blatobran...Na parkingu me netko ugario i pobjegao, sreca nije far puko, a ostecenje je samo privremeno ispravljeno i vidi se na slikama (odmah iza prvog desnog fara).

Svi savjeti, kritike naravno dobro dosle.
Evo malo slika, slikano sa mobom.
















 
Član
Lijep audi:icon_smile:

Uradi nešto s tim pragovima,nije lijepo što su crni.Nabaci neke plastične ili te prefarbaj.Blago zatamljenje će mu dobro leći;)
 
BHT Ovisnik
fin audi,sviđaju mi se,malo je falilo prije godinu ipo da uzmemo od ujaka istog karavana samo 2.5 tdi,fino idu,prostrani,udobni sa finom opremom,jako su lijepi za voziti:cool:
 
Član
meni je ovo predobra serija,ovaj avant takodje,da je moj zatamnio bih ga,krov u crno,kao i ove krakove oko prednje sajbe,i u pod,toliko od mene,,ostalo je sve extra,ove fele i nisu lose,sve u svemu dobar avdija,nek je sa srecom;);)
 
ma na piku bzveze stavio, da vidim oce li pitati ko sta. cijena je pretjerana :)... mislio sam staviti neke originalne audi felge ali mi ove iskocile jeftino sa novim gumama pa uzeo.
 
Član
SpaceRaven je napisao(la):
ma na piku bzveze stavio, da vidim oce li pitati ko sta. cijena je pretjerana :)... mislio sam staviti neke originalne audi felge ali mi ove iskocile jeftino sa novim gumama pa uzeo.

Isti sam takav, ako prodje prodje :cool:
 
Top