Audi A4 2.5 TDI Quattro

Audi A4 2.5 TDI Quattro

Član
ma automatici su extra, samo skupo za održavanja, i to nije malo da je skupo, skoro sam na Tip tronic mjenjaču mijenjao neki "konvertor" 450 € :icon_sad:
to mu regulise u kojoj ce brzini bit kad ide niz brdo, kod mene bilo cim krene niz brdo on ga u ler ubaci
 
Član
@boleM jeste Audi je kupljen u Brckom ;)

@ostali drugovi ;) istina da servis automatika zna biti skup ali kad pogledas i manuelni mjenjac ako te pocne zezati moze se desiti da moras fino platiti. Ali uzivancija je ba lagano zaboravis na mjenjac u voznji, pogotovo tempomat ukljucis pa on i to sam salta kad mu treba, znaci jos samo neko da ti drzi volan i rahat :lol:

@Dzeniii sto se tice sredjivanja, skinucu mu ove diode za pocetak, mozda dodam xenone u maglenke, drugi radio vjerovatno, druge felgice za ljeto jer su mi sa njim dosle zimske gume sa felgama na zadnjoj slici.
 
Dobra cetvorka, fino izgleda, ali nisam je vidjao po Brckom, vidjeo sam je na piku;)

Nek je srecno i da te sluzi bez kvarova ;) A ovo za automatik, pusti kraju, jes ono da se pozelis nekad i saltat, i da je popravak malo skuplji u slucaju kvara, ali zato je uzivancija, jedna ruka na volanu, a druga .....
car-couple-hand-holding-love-sex-Favim.com-78835.jpg


;);)
 
Top