Audi A4 2.5 TDI Quattro

Audi A4 2.5 TDI Quattro

Član
Evo mene nakon nekog vremena, promijenio sam auto prosle sedmice pa je reko red da ga i predstavim, A4, 2,5 TDI 132kW, Quattro, 2004g, evo neke slicice, bice ih jos...

slika576452012031331234.jpg


slika576452012031331244.jpg


slika576452012031331323.jpg


slika576452012101350687.jpg
 
Član
@brrera da ti kazem da sam trazio automatik ne bi vjerovao ;), milina brate, semafori, uzbrdo, nizbrdo, sve sam radi :) a kad treba potjerati tu je kick down i przi :123:
 
Član
jest ono mili sve je to lijepo! sto bi rekli gospodin covjek u autu ;) ali imal lijepseg osjecaja kad mu ti odradis kick down a ono iza tebe ostaju svi ovi s "GTI" masinama sto iza njih ne mozes vozit koliko cadi loza :icon_smile:
 
Član
odlican audi
jesil ga mozda kupio u brckom,posto znam jednog ovakvog i mislim da je to taj
 
Član
elab je napisao(la):
@brrera da ti kazem da sam trazio automatik ne bi vjerovao ;), milina brate, semafori, uzbrdo, nizbrdo, sve sam radi :) a kad treba potjerati tu je kick down i przi :123:

Sa ovim se posebno slažem :D

Dobra A4-ka ;),morat ću i ja vratiti felge u stock izgled :cool:
 
Član
na kraju ovog mjeseca stize mi takav audi
ima na sebi chrome masku bez znaka, znači full chrom
i mislim da ce ti odlicno leć uz sivo auto ;)



images

images
 
Član
... danasnji automatik nije kao oni od prije 20 godina... vozio sam S tronic i DSG i mnogo se opustenije vozi a kad treba potjerati on i potjera... S tronic koji sam vozio na Audiju imao je rucice iza volana...strasan osjecaj i dozivljaj... poslije onog uvijek bi automatik kupio...


btw, super avdija, sa srecom i da te posluzi... ;)
 
Član
uvjek se nadje neko da pametuje,cuj samo da nije automatik,a da je manualni neko bi opet kenjo obratno,vozi covjek sto mu odgovara najbolje i sto voli......i treba sve probati i iskusiti pa pricati a ne napamet lupetati:icon_rolleyes:
 
Top