Audi A4 2.0 TFSI

Audi A4 2.0 TFSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kupio bi ovaj auto pa me zanima odrzavanj takog auta dali je skupo

koliko dođe servis za takav auto dali su kvarljivi itd.

radi se o autu iz 2005 g.


hvala
 
Nemas se sta posebno pribojavati kvarova, a sto se tice same cijene odrzavanja sve zavisi od toga gdje mislis odrzavati auto, jer nijedno auto nije jeftino odrzavati u ovlastenom servisu. A sto se tice ovog 2.0T FSI, to je sigurno dobar i provjren motor, takodjer se ugradjuje u Golf-a GTI i vrlo je mala potrosnja kada se uzme da taj auto ima 200KS, negdje oko 7,5-8l kombinovano (ovo je kod shaltung mjenjaca i bez quattro pogona).
 
Član
extra auto 100 % a sto se tice odrzavanja glupo je sad da neko prica da je jeftin za odrzavanja jer svako novije auto je skupo pa uzeo ti audija,bmw-a,hondu ma sta bilo da uzmes nije jeftino, i razlike kod odrzavanja novih auta su u par maraka !
 
Član
Auto je ekstra , samo potrošnja nije baš 8l nego malo više. Ja imam 1.6 a4 audi , brat coupe quatro iz 94 2.0t V5 i ti auti troše lijepo goriva 1.6 troši oko 8-9l a coupe sa 164ks uzima 12-13l
 
Član
duleprof je napisao(la):
Auto je ekstra , samo potrošnja nije baš 8l nego malo više. Ja imam 1.6 a4 audi , brat coupe quatro iz 94 2.0t V5 i ti auti troše lijepo goriva 1.6 troši oko 8-9l a coupe sa 164ks uzima 12-13l
Ne mozes poredit te stare motore sa TFSI, a potrošnja je normalna oko 9-10l po gradu za motor od 200KS tako da glupo je ocekaivat da trosi 5-6l
Sve u svemu auto i motor extra ako imas kes nemoj se milsit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top