audi a3 tdi ambition - update Porsche felge

audi a3 tdi ambition - update Porsche felge

Član
Extra,sve pohvale,nisam dugo bio aktivan na ovom forumu,i kad sam usao imam sta i vidjeti ;)
Definitivno tema koju cu da pratim.
Keep up the good work!
 
Član
trizex je napisao(la):
Strasno vozilo, ocam'

testirano , pjeskareno i dje treba vareno :D

pioneer_09 je napisao(la):
Ove felge su mu sjele odlično :) I prošle su bile super, ali po meni su mu ove bolje ;)

pa definitnivno bolje idu uz auto od proslih , i ako je ona felga kao felga mnogo jaca

w210 je napisao(la):
Extra,sve pohvale,nisam dugo bio aktivan na ovom forumu,i kad sam usao imam sta i vidjeti ;)
Definitivno tema koju cu da pratim.
Keep up the good work!

hvala :icon_biggrin: pomalo ja to .



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
N

nenad

Meni felge nisu sjele na prvu, zagledo sam ih neko vece na OMV-u al nisu mi se svidjale, al kad sam razabro ovu sliku, stvarno su perverzija ziva :icon_eek:


 
Član
K'o sto nenad kaze, ni meni na prvu nisu nikako bile za ovo auto, nekako mi bile preglomazne, ali nakon ovih posljednjih slika si me totalno razuvjerio. Svaka cast, boja, felge, predobro izgleda. ;)
 
Član
maa samo da vidite uzivo...ja se zagledo neki dan i prelazim pjesacki kad me ne udari i okrenem se opet da vidim pozadinu i imam sta vidjet avdija se zalijepio za cestu gume mjera sirina mjesra kao tenk plovi...ja sta na trotaru i ispratio te...a da si me udario trazio bi ti ostetu...:lol:
 
Top