Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

emirEX_sa je napisao(la):
sto ih ofarba u mat crno? il je ovo prelazna faza?

Da, to je samo prelazna faza, auto ide u sasvim neku trecu boju, a sto se tice 3 vrata i LSD, slazem se, ali necu zbog LSD da mijenjam kola :) bas zbog lsd se zatvaraju kvake na zadnjim vratima.
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Odlicno je uradjen Audi,i meni malo smijesno prednja vrata LSD a zadnja obicna ali nema veze bas je dobro auto.Sve sa stilom uradjeno i sto je najbitnije kvalitetno i planirano..
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

lov2xlr8 je napisao(la):
oo pa to ce biti sasvim drugo auto,
svaka cast!
to sve radis u a3m jel?mnogo novaca ce to biti vjerovatno

Da kompletno sve ce biti uradjeno u A3M-u jer su oni po meni jedini specializovani na podrucju bivse jugoslavije (dobro ima tu jos tuning kuca, ali po meni su najbolji). Narucio, kaparisao, dosla roba, odvezo auto u banja luku, ostavio auto i cekam da ga primim sa velikim nestrpljenjem. A sto se tice para drug :) ne pitaj!
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Svaka cast na projektu, i svaka cast na tako brzom vremenu da to odradis, kod nas treba 5-6 godina da bi uradili auto.
Samo jedno pitanje, taj prelaz izmedju haube i branike, hoces li to srediti ili ces ostaviti tako????
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

meni odlicno izgleda... na zadnjem kraju ukini brisac zadnji dosta ce ljepse izgledat... :)
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Nema sta ovo je perfektno, bas ono profesionalno odradjeno. Svaka cast, pozz
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Amer-GTC je napisao(la):
Svaka cast na projektu, i svaka cast na tako brzom vremenu da to odradis, kod nas treba 5-6 godina da bi uradili auto.
Samo jedno pitanje, taj prelaz izmedju haube i branike, hoces li to srediti ili ces ostaviti tako????


Hvala hvala, to se sredjuje, cim dodje novi branik ide hauba na preradu, da se uklopi, jer kola su bila malo udarena i malo je teze za "upasati" :)
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Sporting je napisao(la):
Nema sta ovo je perfektno, bas ono profesionalno odradjeno. Svaka cast, pozz

Hvala, isao sam na to, da mi to urade oni koji se bave profesionalno tuningom a ne da mi to radi neko ko ima neki sasvim treci posao a to mu je hobi kad dodje kuci.
 
Legend
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

samo naprijed
do sada je sve odlicno, malo mi zadnji branik je previse "kockast" za ovak oblo auto, ali da ne bude da trazimo dlaku u jajetu, odlican auto, sve prerade se cijene, samo lagano i nemoj da brzopleto radis, da se ne kajes kasnije, dobro pazi odabir boje, ak hoces posalji meni sliku auta da ti uradim u psu ako si nesto zamisljao,da mozes ak nista imati predstavu kako i sta ;)

ak bude trebalo sta da se uradi u psu, tu sam
pozz
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

uu ovo ce bit drama....nadam se da ces izabrati i boju koja ce extra biti :)
svaka cast
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top