audi A3 neće da vuče

audi A3 neće da vuče

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav ljudi,
evo ovako imam audija a3 1.6 74 kw. Imam jedan problem. Recimo kad krećem i ako pustim kvačilo na malim obrtajima (oko 1300 i ispod) i kad onda dodam gas auto se zatusi i neće uopšte da vuče do jedno 1800 obrtaja,skroz polako dize obrtaje (treba mu par sekundi do 1800) i onda tek počne da vuče normalno. Takodje ako idem na leru u prvoj ili drugoj svedno i ako naglo dodam gas auto se zatusi, a ako dodajem polako onda ide super bez problema. Inače auto na svim obrtajima i svim brzinama vuče i ima snage. Dali je neko imao sličan problem ili mozda zna u čemu bi mogao biti problem? Inače na leru radi ok, možda malo ali neprimjetno da mu osciluju obrtaji. Ka mu na ler gasu skinem kabal sa senzora protoka zraka poče jako da mu osciluju obretaji tako da mislim da mu taj senzor nije u pitanju.
 
mislio sam i ja da je filter i koga sam god pitao svi kaže da nije to, tako da ga nisam ni promijenio mada ću to da promijenim pa ću onda da vidim šta se dešava
 
Član
To sto nemirno radi provjeri usisnu granu , jer kod prijatelja isti audi isti motor je imao taj problem i nemirno je radio tako...
 
takodje kad radi na leru i kad mu dodam naglo gas čuje se kako srkne zrak iza klapne gasa i iza mjerača protoka vazduha. Agledao sam sve šelne i nikako ne mogu da odgonetnem gdje se to čuje i kud povuče taj zrak,ali ne znam da li to tako treba da li je to napravljeno fabrički ili nije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top