Audi A3 8P

Audi A3 8P

Član
Kaj rec,auto je uvoz , kupljen u Stuttgartu od familije. Prva ruka gore prva ovdje
Ima servisnu od prvog do zadnjeg servisa -mojeg ... prosao je puno i nadam se da ce jos toliko :D

Ukratko 1.9TDI 77 kw ,
kod kupnje imao nepunih 190 tkm sada 200 tkm i nesto sitno gore

od opreme ima:
-svijetlosni paket
-dvozonsku klimu i grijana sjedala
-cini mi se 6 zvucnika(u prednjim vratima i zadnjim stranicama) i org wofer u gepeku

naknadno ugradeno:
-highline bordnetz
-coming leaving home (kodirano)
-zmigavci svijetle na 40% (kodirano)
-sat sa bc
-ate diskovi i plocice -prednji set zasad,uskoro i zadnji
-komplet nova konzola oko radia (tipke,ladice...)+rns -e ,gps antena ,bluetooth i tv uredaj te cd changer, kodirano sve na sat i kupljene karte 2014 god,klimatronik sam svoj pripasao (vidit ce se na slikama kako je ispalo)
-kozni naslon za ruku sa komplet "novom" sredisnjom konzolom
-te s-line unutrasnjost sa brusenim aluminijom
-tempomat
-dobio sam oem 16 felge al njih sam se odma rjesio i nabavio mercedes alphard 8,5x18 sa 205/40 gumom i 9,5x18 sa 215/40 gumom
-raceland gewinde,ne spustaju zadovoljavajuce,al bar mogu rec da sam do kraja zagewindan
biggrin.png
, da vozio sam 7 ljudi u autu -ne struze, mogu parkat pa skoro di pozelim ....ma nije toliko lose
-skinuo slova sa zadnje haube

evo i u slikama ...
stock stanje



i ovjde je jos bila obicna tabla unutra ,taman se skidala


tadam :D


pa na red dosli diskovi,prednji set ate 288mm i zadnji set zimerman 254 mm





nakon toga sam se poigrao sa radiom ,navi kodiran i na tablu ....prezadovoljan dobivenim...naknadno jos bt i tv dodani te cd changer





pa kad se vec igrali sa strujom nastavili i dalje, bordnetz od highline-a , tu nema slika te tempomat i nabavio rucicu za board komplet 2008+ godina :)


nakon toga sam se selio na vanjski dio ne puno,felge i gewinde,al to cu na kraju pisat
...dalje mi uletila dosta dobra ponuda koju nisam mogao odbit...ugl ova hrpetina


koja izgleda sada ovako






i jedna nocna koja me iznenadila ...slikano u HDR-u ne svijetli toliko jako koliko na slici,ali vidi se i jako ugodno i lijepo za vidit


sto se tice rucice mjenjaca,nju sam prije uzeo ...s3 iz linije prije, 8l



ovo je set osvjetljenja koji se nalazi u autu, s tim da je slikano dok sam imao bijelo nebo pa je bijelo svjetlo,sad je sve isto samo crno


to je to kaj je radeno unutra, u potrazi sam za s-line sjedalima,koza alcantara naravno i trokraki volan od s3 linija 2013 odrezani

iz vana nista posebno.. pazilo se na lak i sjaj u pocetku
prije/poslije






pa se gewindalo do zadnjeg navoja
prije/poslije


i dvije za kraj



felge i gewinde skinute. Gewinde prodane ,felge polirane i spremljene




za felge narucene amg cepovi koji bi trebali stic koji dan

trenutacno mi u planu zavrsit unutrasnjost da bi krenuo izvana , a izvana su planovi na proljece airride ako budu financije dopustile, te lagano ga na s3 optiku prebacit

....do slusanja ekipo :)
 
Poslednja izmena:
Član
felgice su sex ja bi samo retrovizore odradio sivo ili nasao crom calipere naprijed masku sve u crno i ove lajsne pa cak mozda i znak...ako nista bar folijom odradis...:)
 
Svaka cast,odlican posao si napravio.Felge ce jos bolje sjesti kad dodje S3 optika ;) Rijesi i tu rucnu kad si sve unutra sredio :)
 
Član
Rjesit cu sve , necu srljat kako sta nadem tako kupujem. Na golfu sam neke stvari vise puta mjenjao,ovdje radije dam koju kunu vise i kupim ono kaj vise ne mislim skidat.
Sto se tice prednjeg kraja za iducu sezonu kupio sam plasti dip crni i s njim cu krom masku farbat u crno a znak ostavit kako je :)
 
Član
Super avdi drugar, sitni ali kvalitetni radovi nema sta. U mene je S-Line isto 8P. Zavidim ti na ovoj navigaciji unutra. :)
 
Top