Audi A3 8P..update- 9.5x17

Audi A3 8P..update- 9.5x17

Član
Radilo se ponesto na Audiju pa da i ovde napisem. Stavljene su H&R opruge, pa je sad nizi nekih 5cm, zatamnjene su stopke i stavljene Fondmetal 17-ke, 8.5 i 9.5 jota. Gume su 225/45 i 235/45, malo mi se ne svidja kako izgledaju gume na felgama, pa cu sutra traziti uze gume Evo par slika, nisu neke kvalitete, dosta bolje izgleda uzivo , pa mi recite vasa misljenja..


image upload no compression


[url=http://postimage.org/]
capture software


how to print screen on pc


screen shot software


image search



picture sharing



photo sharing



screen shot capture


screen shot tool


[/URL]
 
Legend
Steta za seata, nadam se da je otisao u dobre ruke..
Audi je odlican, fina godina, solidna oprema, ove felge mi se i ne svidjaju nesto iskreno, vjerujem da ces naci neke bolje :)
LP
 
Član
ni meni felge nisu nesto posebno, iako je guma predebela pa i to ima svoje, tu treba nesto uza guma 215, 225 i profil 35-40
inace jako lijep auto
 
Član
ouuu all je zadnji dio ko tenk brutalno izgleda..mada je to previse za avdiju..ipakk je predobar..
 
Član
Felge bi bile bolje na nekom nižem profilu, ovo je baš podebelo, 215 40/45 ili 225 40 bi bilo mjera, 235 45 je stvarno previše. Sretno u nastavku, meni su felge moćne, neobične, treba im samo bolji profil
 
Član
Steta za seata, nadam se da je otisao u dobre ruke..
Audi je odlican, fina godina, solidna oprema, ove felge mi se i ne svidjaju nesto iskreno, vjerujem da ces naci neke bolje :)
LP

Ma kod nekog je momcica, vec ga je stavio na oglase, ali koliko vidim da ga odrzava. Felge i jesu nekako neobicne sta ja znam, uzivo je stvarno druga prica. LP
 
Član
Felge bi bile bolje na nekom nižem profilu, ovo je baš podebelo, 215 40/45 ili 225 40 bi bilo mjera, 235 45 je stvarno previše. Sretno u nastavku, meni su felge moćne, neobične, treba im samo bolji profil

Skino sam sad tockove pa idem traziti gume. Naprijed su 8.5 jota mislio sam staviti 205/45, a nazad da stavim 215/45, kontam da bi to bilo mjera :)
 
Legend
Sa manjim gumama, moguce da bude bolje svakako, steta sto nisu za inc vece bile bi mjera..
 
Top