Audi A3 8L maglenke

Audi A3 8L maglenke

Član
Pozz, imam jedan problem oko jedne A3ice. O maglenkama je rijec. Cim se da kontakt ili upali auto, maglenke se odjednom upale, a prekidac je ugasen i svjetli zeleno da radi maglenka. Cim vratim kontakt, ugase se. Jel nesto oko elektronike ili...?
 
Član
Može biti da je neko podesio da koristi maglenke kao dnevna svjetla pa se zbog toga pali na kontakt.
 
Član
Nemoguce. Amidza hoce da rijesi taj problem da ne fasuje kaznu :(. Jednom je bio zaustavljen zbog maglenki i izvukao se nekako. Hoce sad da napravi to da nebude bas o_O.
A i da jest, kako sad napravit, posto se ne razumije toliko u to pravljenje prekidaca? Sta treba?
P.S Koliko se placa kazna zbog maglenki?
 
Član
Ja mislim da je 50KM kazna. Zavisi kako to spojeno, najbolje nek ode autoelektričaru koji ima dijagnostiku i nek vidi kako i šta jer može biti da je u kompjuteru naštimano da ih pali sa kontaktom. Za sada sigurna opcija da izbjegne kaznu je da ih isključi, da isključi džek ili da izvadi sijalice ili osigurač ako je poseban osigurač samo za maglenke, to mu je privremeno rješenje za izbjegavanje kazne.
 
Poslednja izmena:
Top