audi a3 8l 2002

audi a3 8l 2002

Član
polo tuner je napisao(la):
biste li mi vi neko rijesenje ponudili da ostanem na 17-kama a da nekako ublazim to zapravo ne mora se to ublazit nego samo da ne izjebem trap.mozda da zmem neke 17ke sa malo visom gumom a da su malo uze

hahahahahhahaha pravi si deda neki :) imas opremu ambition sto podrazumjeva da imas fabricki sportski ovjes i nizi za 15mm i zato je malo grublji . ne brini za trap nije to a4 ili a6. na trapu imas selen kuglu i krajnicu i to je to i da recimo selen je 11km a kvalitetniji 15 km ;)
 
i sad vi mene opet lozite da stavim 18ke ? :D bas sam danas iso pitat sa kugle i selene po 15 km nije to nista samo gazit rupe ne moze njem nista bit :D ove cu sad preko zime farbat u crnu metalik ili tamno sivu
 
Član
ako ih ofarbas u crnu zajebat ces ih skroz. nije ti boja auta za crne felge. gledaj neku drugu boju neku tamno zlatnu ili sivu a ne crnu
 
hahahahahhahaha pravi si deda neki :) imas opremu ambition sto podrazumjeva da imas fabricki sportski ovjes i nizi za 15mm i zato je malo grublji . ne brini za trap nije to a4 ili a6. na trapu imas selen kuglu i krajnicu i to je to i da recimo selen je 11km a kvalitetniji 15 km ;)[/quote

potpis...nova moda tuninga skidaj 17ke stavljaj 15ke cuvaj mehaniku.....onda da i ja prestanem mastati o 19kama skidam 17ke i stavljam 15 petokrake alu.....
17 ke su postale normala za voznju naravmo.ovisi o nacinu voznje...mozes ti i na 15kama sj**at trap nije to pbm .....sta kaze gospodin A.A. iz tuzle sa audi a3 (steta ti za onu 80ku bila je stvarno najjaca u okolini) ako sta ode "skupa" je popravka od 50ak KM....
 
e ovako malo da osvijezim temu.skinuo sam sad alu felge i stavio fabricke 15ke na njega alu sa zimskim.posto nista ne radim a stalno nesto cackam odlucio sam ofarbati svoje felge jer stoje sa skinutim gumama pa bi bio red malo cackat to. htio bi ih ofarbati u neku lila boju https://www.google.rs/url?sa=i&rct=...pc_Mk6pmOa-K2v9cgyQBrxHw&ust=1379264321913445 nekako ovako da to izgleda u ovu boju.e sad sta je potrebno kako ide ta priprema jel moram nosit nekom lakireru ili mogu i sa sprejom ima kod mene blizu onaj sto farbu toci u sprej izaberes boju i msm za 35-40 km dobijem sprej,spicgit u spreju i lak
 
bilo je desavanja posle naseg racea u brckom sutradan hocu da upalim i vidim ulje kaplje s lijeve strane otisla mi je letva volana rijesio sam to da napravim i majstor mi je ponudio da kad vec to radim da mi sredi i trap jer je dosta los tako da me je servis odero i sad nemam za kifle :p al bitno da je trap nov sad idu 18ke :D
 
Top