audi a3 8l 2002

audi a3 8l 2002

e ovako momci hocu da vam predstavim svog audija kojeg sam nedavo kupio
radi se o modelu 8l iz 2002 godine motor je 1.9tdi 96kw 131ks
s168eb.jpg

x3ltv.jpg

2gv4owx.jpg
 
planova ima dosta sad trebam da ponem radit a i nesto sitno love mi je ostalo od kupovine auta.planiram felge zamijeniti staviti od audija a8 za ove sam se zagrijao pravo njih ce vjerovatno i kupiti http://www.pik.ba/artikal/8022205/audi-s-line-felge-19-cola/ engel ayes naprijed i nazad stopove za diodama za sad.kasnije ovjes,opruge gevinde i tako dalje.unutra je sve 5 trokraki volan i s line sjedista s ozvucenjem sam zadovoljan za sad
 
Član
lijepa motorizacija pretopstavljam i unutrasnjost po meni i ove su felgice lijepe ali 19 da mu nece biti previse..farovi istopke su meni dobre i ove samo naprijed cupra lipp..;)
 
Super Moderator
Stavi stopove sa diodama pokvarit ces auto, stavi ove felge isto tako ces pokvariti auto. Previse mu je 19'' pogotovo bez spustanja.. 17'' mu je taman, samo dobra felga i nove gume 215/45 i u pod.. Mozes i 18'' ako ti je 17'' malo, al 19'' ja ne bi na to auto iskreno
Fin je daj jos slika i nek je sa srecom!
 
Član
allroad je napisao(la):
Stavi stopove sa diodama pokvarit ces auto, stavi ove felge isto tako ces pokvariti auto. Previse mu je 19'' pogotovo bez spustanja.. 17'' mu je taman, samo dobra felga i nove gume 215/45 i u pod.. Mozes i 18'' ako ti je 17'' malo, al 19'' ja ne bi na to auto iskreno
Fin je daj jos slika i nek je sa srecom!

:cool:
 
Član
0g1 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Stavi stopove sa diodama pokvarit ces auto, stavi ove felge isto tako ces pokvariti auto. Previse mu je 19'' pogotovo bez spustanja.. 17'' mu je taman, samo dobra felga i nove gume 215/45 i u pod.. Mozes i 18'' ako ti je 17'' malo, al 19'' ja ne bi na to auto iskreno
Fin je daj jos slika i nek je sa srecom!

:cool:

+1
Da se nadovezem, moj prijedlog, pogledaj A3 na linku, vlasnik prodaje fele... Bezobrazno mu stoje :cool:

Još kakve opruge malo ga prizemljiti i ove fele bi mu izgled promjenile totalno! ;)
 
Član
Ispisah se, samo zaboravih link teme :D

http://www.bhtuning.com/porsche-turbo-felge-8-510j-x18-t-89506.html
 
ekrem_ je napisao(la):
lijep audi neka je sa srecom ! 17 ke mu lose stoje skorz samo 18 ili 19

to i ja pricam ali ima i ovoga sto je rekao da ga treba spustit to cu uradit prvom prilikom samo ne znam kud vise plastika ona zastitna ispod motora tacno kutija cigara stane ispod :D
 
w16vys.jpg

e za ovo sam se posebno zagrijao pa cemo pocet ovako nesto nadam se da ce moj malo bolje izgledat jer su 2 vrata i imam nekih datalja kao sto su fabricke maglenke...
 
Član
18ke su njemu optimum;)
i onda se jos spusti i to je to, lijep autic, dobra motorizacija
licno bi se bazirao vise na chip, felge i spustanje, ostalo manje vise ;)
 
pa sad chip mi je manje vazan jer auto ide kao blesavo 131ks na 1000kg ne moram ti pricati kako ide.fele spustanje malo optiku sto se tice farova i stopova bi radio unutra je top ozvucenje extra ali polako sve ce to nekada biti nedovoljno :D
 
Top