Audi A3 8/2003 - ne svira mp3 CD-ove, nikako

Audi A3 8/2003 - ne svira mp3 CD-ove, nikako

Audi A3 8/2003. koji ima Audi concert Bose system. klasično kao i kod svih drugih mislim.
Problemje je što ne pušta mp3 CD-ove , nikako. ima li neko iskustva s tim ?

Ukoliko stvarno nemože to da svira onda šta predlažete:
Dobar mp3 player ili
Navigation system sa LCD-om ?
 
Član
Cime ti mislis pokrenuti bose sistem...nekom drlom od 200+km...druze uzivaj u muzici kad je vec bog dao da takvu imas....
 
Član
1DIN concert nema podrsku za mp3 koliko znam
kupi sebi bolji mp3 player ako ti je bitna kvaliteta zvuka a ne mislis previse para dat za plejer sa velikim displejom
 
Super Moderator
ne moze taj player citati mp3 kao sto ti edoze rece. koji god player drugi da stavis neces vise imati tako fin i cist zvuk jer je to sve uskladjeno sada kako treba. probaj pa se sam uvjeri. ako ti nije toliko bitno kako ce svirati onda stavi drugi HU. ima li opcija AUX na playeru?
 
ne moze taj player citati mp3 kao sto ti edoze rece. koji god player drugi da stavis neces vise imati tako fin i cist zvuk jer je to sve uskladjeno sada kako treba. probaj pa se sam uvjeri. ako ti nije toliko bitno kako ce svirati onda stavi drugi HU. ima li opcija AUX na playeru?

Aux ima , ali vjerovatno treba priključiti kabl pozadi i izvući ga vani pa da se može mobitel nakačiti. Onda moram šaltati pjesme na mobu jel da ?
Inače imam odlične elipsaste Kenwood zvučnike za gepeka, koje bi želio priključiti. Pa mislim da bi nabavka HU ili NAvi sistema bila poželjna.

Koji ima Audio majstor / električar u gradu koji se u ovo razumije ?
 
Super Moderator
da, izvuces aux i slusas muziku sa telefona, ipoda i slicno. tako ja radim
jesi ti siguran da imas BOSE?
 
Član
Ma nema dobrog...sta vam je ljudi...pa smece jebto kaoni sama komunikacija. Nemoj da bacate pare ako ste ljubitelji kvalitetnog zvuka. Da se zna najbolji zvuk daje audio cd dok je mp3 daleko iza i to pod uslovom da je neko ripovo covecanski 320kbps
 
Top