Audi A3 74kw axr..senzor radilice

Audi A3 74kw axr..senzor radilice

Član
Ovako..pitanju je Audi A3 1.9 TDI PD 74kw axr oznaka motora..čipovo sam auto atm..nakon nekog vremena počeo mi izbacivati senzor radilice g28 dugo mi vergla izutra prvo paljenje čim se ohladi..mijenjo sam dva senzora uzaludno..dešava se čim dodam gas leru do kraja dodje preko 4000 obrataja pocne trokirat vracat obrtomjer na 3000..evo video sta se desava
 
Član
Druze nemoj se nac uvrijedenim, ali ukini taj cip i imat ces normalno auto jer to ti je prdina bara 30 ks lafo sto neki mehanicari nabace... Ako zelis jace auto trebao si kupiti 96 kw i rahat si, a ne ovo mucenje. Lp. :D
 
Član
Druze nemoj se nac uvrijedenim, ali ukini taj cip i imat ces normalno auto jer to ti je prdina bara 30 ks lafo sto neki mehanicari nabace... Ako zelis jace auto trebao si kupiti 96 kw i rahat si, a ne ovo mucenje. Lp. :D
Nije drug mučenje..drastična je razlika što se tiče auto leti,uradio sam cip prije mjesec i po,al sad mi se ovo počelo dešavati nemora značiti da je do čipa..
 
Član
Da je do mape vjerovatno bi se ovo desilo odmah,a ne nakon mjesec ipo. Jesi stavljao originalni senzor
 
Član
Može lock na temu..riješen problem zamijenjen odgovarajući senzor radilice..nema problema više!!
 
Top