Audi a3, 2.0 TDI 140ks

Audi a3, 2.0 TDI 140ks

Član
Hvala svima na lepim željama i predlozima. Čim završim prioritete bacam se na mini sređivanje (felge, karbon itd...).
 
Član
Što se tiče zaštite prožvakano milion puta rezime:
- kasko mirna bosna opcija 1
- mehanička blokada opcija 4
- elektronska blokada opcija 3
- mehanička i elektrosnka opcija 2
- satelitsko praćenje opcija 5
- neka tvoja inprovizacija opcija 6

Kasko po meni najbolja i najskuplja,ne samo radi krađe već radi svega... sve ostalo ti je manje para, manje para = rizik, i nemoj da se zavaravaš sve te zaštite su provaljene...pa et da znaš kad ti počnu soliti pamet kako je njihova prava zaštita najbolja bla bla.....
 
Član
Kako ja volim ovo auto,jedan mi je isti prije par godina izmakao za dlaku!!Druze,ovo auto se tako da sredit,to je cudo!Ma i sam od sebe je extra.
 
Član
dobar je ovaj volan kakav ima moj prijatelj na istom autu,feluge bi bilo lijepo da mu zamjenis zavrsetak auspuha da napravis kao u S3 i spusatanje sajbe itd... ima da radis koliko hoces kao i na svakom autu ali ipak lijep audi ;)
 
Član
Da meni prvo stignu tablice i neka zaštita pa posle ču lako te sitnice. Ovakva auta ne valja puno udaljavati od fabrike, a ako im nešto i radiš, pokušaj naći fabričke delove sa sportskih verzija.
 
Član
FilipRS je napisao(la):
Danas su stigle table, prva registracija sa prevodom dokumenata 475.50 km :D
kako je onda meni 505 KM a imam samo 74 kw a tvoj audi ima oko 100
PS. prelijep audi, dobra boja
 
Član
ta registracija te bas prejeftino izasla...ja ovdje ne mogu 1.2 motor registrovat za te pare, posebno prvu registraciju
 
Član
nemam pojma ali je puno skuplje posebno za vozila mladja vozila...od 5god....mene ovdje za golf V 1.9TDi 77kw izaslo 680KM prva registracija
 
Član
ma ja astru kad sam uvezao imala je 6 god starosti i prva registracija me izasla 700 neznam kako je toliko skuplje ovdje u federaciji...
 
Top