AUDI A3 1.9TDI

AUDI A3 1.9TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Drugari kupih danas novu vozilicu:icon_smile:
AUDI A3 1.9TDI , 81kW , 165.000Km na satu , 2000 godina
Auto solidno. Nema ostecenja sa vana osim jednog dijela lajsne na vratima. Sitnica.
Enterijer bez greske. Nista nije osteceno, izgrebano niti poderano.
Sve u svemu mislim da ce sluziti svrsi..:cool:
Evo par slika a detaljnije sutra kada ga dovezem kuci;)
30052012080.jpg
30052012081.jpg



Zaboravih napisati sta od opreme ima:
ABS, el. retrovizori, 4x el. prozori, el. siber, alu 15, daljinsko otklj. , airbag.
Enterijer Stof,. etc
 
Član
Hvala drugari.:cool:
Auto je br. 6;)
George ne sikiram se ja za tebe, sticices ti mene uskoro:cool::icon_smile:
 
Član
Odem jutros da registrujem i da uzmem tablice pa da idem po kola kad ona teta na salteru se kezi nesto previse!!
Pita jel prva registracija, a ja (kao i ona sa osmijehom) DA, a ona uz jos veci osmijeh kaze NEMA TABLICA , dodjite sutra:D
 
Član
:lol::lol::lol: kod nas to moj stari dobavlja uvijek sam imao fine brojeve hehe

a jesi naletio :icon_smile:
 
Član
A ista ona teta radila kao kad sam registrovao insigniju pa rekla da moraju provjeriti da li je auto staro godinu dana pa da ne treba tehnicki.:icon_mad:
Neka je mutava bas.:lol:
Mogu se kladiti da su tablice dosle 15 min nakon sto sam ja bio:D
Ma poranim sutra valjda ce raditi neko ko zna svoj posao:icon_smile:
 
Član
Evo sada i detaljno:
Jutros registrovao i otisao po kola.:icon_smile:
Pravo da vam kazem bas sam prijatno iznanadjen stanjem i voznim karakteristikama auta.;)
110Ks i 1265Kg bas se super podnose. Lijepo poteze iz bilo koje brzine (posebno 4 i 5), ima nove pakne i diskove, samo su gume stare ali imaju dobar profil. One ce prve na zamjenu..
Jedina stvar koju nisam primijetio dok sam gledao auto je ta da je onaj hepek za podesavanje retrovizora slomljen i da ne mogu podesiti retrovizore. Dodjem kuci i nadjem taj djelic u vratima:D Probacu da ga napravim ako ne uspijem moram naci ispravan.
Auto od opreme ima:
ABS, ESP, 4 vazdusna jastuka, CD MP3 radio(ne fabricki), manuelni mjenjac 5b, alu felge 15''(odlicne bez i najmanjih ostecenja), daljinsko otk/zak i otvaranje gepeka na kljuc, el. siber, el. retrovizore, 4x el. prozori i to je to..
Solidno..;)
To je to za sada...
Evo i jos slika::cool:
 
Član
Nema:icon_biggrin: ali mi i ne treba. Cim je ukljucim na kracim relacijama razbolim se.. Auto ce iskljucivo sluziti za gradsku i medjugradsku voznju a za to imam el. prozore i siber:D Prirodna klimatizacija:lol:
Auto je nevjerovatno dobro ocuvan. Imao je samo jednog vlasnika u EU;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top