5c1db6267001b62082ba272345a40dd7.jpg

Nije strasno koliko izgleda. Zimus je to bilo sletio malo s puta bio i pokupio dva tri tanka bagremcica. Oni zgulili boju s tablica i proletili ispod auta. I mi malo usrali kad smo je ispravljali Jer je bila zalijepljena pa kad sam menjao branik morao je skidati i dodatno je pokrivio i peglanje i bagremi je unistili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ohoh odavno nije pisano.
Ugradio sam s3 sat u auto ali mi skacu obrtaji pa cu ganjati drugi.
Stavljen remus lonac(treci po redu valjda izdrzi malo duze)
Ofarbane felge ponovo u piano black spolja i iznutra.
Auto napokon remapiran i uradjen popcorn uz vec prisutni launch control i nolift shift ali mi se javlja problem sa pumpom goriva(meren pritisak skoro na leru radi 3.5 kad dajem gas pocinje bas da varira i opada pritisak)
Zatim odradjeno nebo i svi stubovi u crno kao i prekidaci svetala u nebu i plastike. Zamenjen kompresor klime i ventilatori
Reparirane KW gewinde stavljene lamforder solje i R32 Lamforder puni seleni i TRW kugle
U planu je bilo da se ide na Worth ove godine ali nista od toga Ostalo u planu jos neku kulturnu muziku u gepek napakovati i malo se.pozabaviti sa motorim prostorom i da stavim levu maglenku(stara pukla) i da ih spojim da rade. Zamenjena pumpa goriva i turbo mada i stari je bio ok
Pozzzzzz
3b04675f735a00937ce36a98b9ce772a.jpg
1c87f03c358eb9f663deb00af6182e18.jpg
f400792aa153f320a1ba4f44650e1e4f.jpg
f5b3f538c000891bed8cfbcd09d811a5.jpg


Послато са SM-A505F помоћу Тапатока


Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 
S3 look je nesto sto mora ovo auto imati
Gdje si radio reparaciju gewindi
S3 look sam manje vise zavrsio, fale jos donje lajsne koje su bas bas skupe i teske za naci( naravno fale i stranice zadnje od s3 i blatobrani jer je sve sire zato i branik stoji ovako) ali to ne bih radio na ovom autu.
Radio sam u Bijeljini ima par ljudi koji to rade. Ovaj mi je vec radio na corradu i zadovoljan sam bio tako da i ove su ispale top.

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 
Top