Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Ja cu brate samo reci da si ti lud sto si dao GTC-a za ovo , audi jest lijep al je i dosta odsluzio svoje , vjerujem da ces ti to vraitit u prvobitno stanje al znam da mu je motor bio u qurcu i da su dijelovi vec poceli da se habaju . GTC je za ovu godinu audia izmslio ljepotu , da si te pare sto si mu doplatio i sad jos skrsio na njeg ulozio u GTC-a mogao si spejs satl napraviti al ebi ga sad kasno je pricati
 
Član
Belmin1 je napisao(la):

Pa trudim se ;)

Little Dragon je napisao(la):
Ja cu brate samo reci da si ti lud sto si dao GTC-a za ovo , audi jest lijep al je i dosta odsluzio svoje , vjerujem da ces ti to vraitit u prvobitno stanje al znam da mu je motor bio u qurcu i da su dijelovi vec poceli da se habaju . GTC je za ovu godinu audia izmslio ljepotu , da si te pare sto si mu doplatio i sad jos skrsio na njeg ulozio u GTC-a mogao si spejs satl napraviti al ebi ga sad kasno je pricati

Pa ne znam jbg.to mi je bio prvi Opel i nadam se da je posledni u mom zivotu....na 150 000 km da strada mjenjac ja mislim da se u dacije to nemoze desit a u GTC se to desilo....i tako da mi je to auto ohladilo skorz bilo vjeruj i zato mi je bilo samo da ga prodam posto za sto da ga ne gledam vise....

olivermx3 je napisao(la):
Uuauu kako izgleda mocno svaka cast;)

Hvala :icon_smile:
 
Član
Mensure sad si u pravpj ekipi ;) A3 je lutka, utegao si ga i sad znaš što imaš, uživaj i kuliraj*;)
 
Mensure svima se desi neki peh sa autom toga moras biti svjestan , eto uzeo si i Audia pa vidi koliko si srusio love u njeg da bude ispravan , takodje ima i do vozaca a vi odozgo se volite zaletat znam ja Mumu samo divlja :lol: tako nemoj kriviti auto toliko puno bolje bi bilo da si nju uzeo srediti , posebno jer je mladze novije auto , ali kao sto rekoh kasno je sada i nadam se da ce te audi slusati i da ces ga max utegnuti . Koje si retrovizore uzeo jel fabricke ili?
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Mensure svima se desi neki peh sa autom toga moras biti svjestan , eto uzeo si i Audia pa vidi koliko si srusio love u njeg da bude ispravan , takodje ima i do vozaca a vi odozgo se volite zaletat znam ja Mumu samo divlja :lol: tako nemoj kriviti auto toliko puno bolje bi bilo da si nju uzeo srediti , posebno jer je mladze novije auto , ali kao sto rekoh kasno je sada i nadam se da ce te audi slusati i da ces ga max utegnuti . Koje si retrovizore uzeo jel fabricke ili?

Mislio sam ja nju da radim ali jbg.nemas druze nekog izbora da je radis u BiH a nisam ja u BiH da sad idem da je radim i tako to....A ako znas Mumu pitaj ga za mene pa ces cut sve ;)......Nisam fabricke od S3 audia su....posto sam ih davno nrauci ima mozda jedno mjesec ako ne i vise vjeruj da sam zaboravio kako izgledaju :icon_smile: pa cekam i ja u Sub.da mi posalju slike da vidim kako izgledaju na autu :icon_smile:
 
Aha pa ajde kako god sad je kod tebe i sredi to fino , sto se tice retroviztora ja koliko znam isti su kao fabricki samo crom poklopci dodju . Meni samo zao onog Eclipse-a ne znam jel tvoj ili od druga vam nekog , nudio sam mu zamjenu al nece a i ja svoje ne mogu prodati odma bi dosao da ga kupim , ono je auto prica za sebe
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Aha pa ajde kako god sad je kod tebe i sredi to fino , sto se tice retroviztora ja koliko znam isti su kao fabricki samo crom poklopci dodju . Meni samo zao onog Eclipse-a ne znam jel tvoj ili od druga vam nekog , nudio sam mu zamjenu al nece a i ja svoje ne mogu prodati odma bi dosao da ga kupim , ono je auto prica za sebe
[/quote

;) Od prijatelja mi je to :) sad je posto otac pa mislim da to on nesto prodaje jeftino skroz....A samo hoce kesh nece nikakvu zamjenu al ide to je ne opisivo :) :) :) stvarno je uradio extra
 
Član
vidim ja sve se usutilio u komsiluku nema mesne da prodje sa audijem..ma ne sikiram ja se za tebe koliko si auta imo i kakvog si truda ulozio meni zao bi 207 jer znam da niko nakve nema a opet sve fabrika na njoj..slao sam ti slike za matt crnu boju ne bi radio citav carbon na audia..i ako sta treba oko prerade dorade za slike tu sam...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
vidim ja sve se usutilio u komsiluku nema mesne da prodje sa audijem..ma ne sikiram ja se za tebe koliko si auta imo i kakvog si truda ulozio meni zao bi 207 jer znam da niko nakve nema a opet sve fabrika na njoj..slao sam ti slike za matt crnu boju ne bi radio citav carbon na audia..i ako sta treba oko prerade dorade za slike tu sam...;)
[/quo
:icon_smile: Bit ce ba Selko auta samo lagano ;) A nisam dobio niakakve slike sto si mi slao :/ al nema veze necu nista dirat sto se tice boje ;) samo unutrasnjost trebam jos nesto da odradim i toj to ;)


juka777 je napisao(la):
Auto je fantazija ali meni se ne sviđa to otvaranje vrata na gore a sve ostalo cista 10

Pa dobro sad je stvar sve ukusa kako ko voli ;) nemamo svi isti ukus :) A ja ga nebi kupio da nije imo ova vrata :) :)
 
Član
pa ja slao po aliji i jos neke radio all haj ova mu je super boja..samo zadnji dio sto se tice auspuha ne bih 4 stavljo grane vec dvije malo sire sa strane ako imas sliku zadnje strane da oradimo sta u PS...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
pa ja slao po aliji i jos neke radio all haj ova mu je super boja..samo zadnji dio sto se tice auspuha ne bih 4 stavljo grane vec dvije malo sire sa strane ako imas sliku zadnje strane da oradimo sta u PS...;)

Imas bruda slike u garazi postavio sam ;) pa ima i zadnji kraj pa odradi da vidim sta predlazes ;) mada sam konto sad kad dodjem dvd da ubacim i PS3 ;)
A kad odradis te slike posalji mi na email ;)
 
Top