Audi A1 stigao na BiH trziste

Audi A1 stigao na BiH trziste

Član
Ja sam ga vec video par puta, lepo izgleda, samo ima malo cudnu liniju zadnjeg kraja gledano sa boka...i skup je poprilicno
 
Preskup je za ovu klasu auta, bar da donosi neke spektakularne novosti i inovacije pa hajde neka košta toliko, ali brate, Polo u malo ekstravagantnijem odjelu ne opravdava 3X 000 maraka. :icon_rolleyes:
 
Porschefan je napisao(la):
Preskup je za ovu klasu auta, bar da donosi neke spektakularne novosti i inovacije pa hajde neka košta toliko, ali brate, Polo u malo ekstravagantnijem odjelu ne opravdava 3X 000 maraka. :icon_rolleyes:

Mudro zboris...a stavi mu naprijed znak od Brilliance-a, pa ces vidjeti kako cijena opada za 2 puta manji broj :D
 
Član
Vidio sam bas neki dan u Asi ovog crvenog sa slika, uzivo izgleda mnogo bolje. Sprijeda izgleda ko Audijevi S modeli.

Al ostatak mi opet nije nesto ekstra lijep, mada unutrasnjost i kvalitet ce bit drama, na to ce Audi i privuci kupce...
 
Član
Simpatičan autić ,samo brate preskup , posebno što je u pitanju preobučen Polo.
Za cijenu tog sepeta ,kolega neki dan uzeo Renault Grand Scenic dCi(36000KM) koji je ipak autina za A1
 

MTR

Član
izgleda poljuto , al zalazi u zonu nepoznatu za njih , za te pare se mozes vozat u novom Golfu ili Octaviji ko covjek , ovo prkno je malesno
 
Član
Treba biti budala pa dati 35000+ za ovakav sepetic od auta... Imam osjecaj da ce ubrzo poceti praviti jednosjede dimenzija metar sa metar...
 
Član
viden je a1 jucer u gradu... nezz mozda je malo poskup moze se uzeti vece auto i sve to ali je pravo simpatican...jos je bio u smedoj metalik boji bas pojava...

iii da da napomen da su sva sjedista i koza za a1 i nekoe nove modele uradena u Visokom u Preventu tj bas bukvalno za sve audije u svijetu... iii za 1.2 tfsi pocetna je 32k, dok je za 1.6 tdi 36k i 1.4tfsi stronic 37k....
 
Top