Audi A1 1.4 Tfsi Sa 185ks Na Salonu U Parizu

Audi A1 1.4 Tfsi Sa 185ks Na Salonu U Parizu

Član
BaXRS4 je napisao(la):
audi_s2 je napisao(la):
potrosnja? moguca?

U savršenim uvjetima: DA

No u stvarnom životu: NE!

Moguce je, kad vozis na ravnim cestama i kad nije puno prometa, ja sam sa svojim polom vozio prosjek 5.9 kao sto pise, ali onda stvarno bez preticanja i lagan gas 100%, kad normalno vozis trosi oko 6, 6.1...
 
Član
Polo_6R je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
audi_s2 je napisao(la):
potrosnja? moguca?

U savršenim uvjetima: DA

No u stvarnom životu: NE!

Moguce je, kad vozis na ravnim cestama i kad nije puno prometa, ja sam sa svojim polom vozio prosjek 5.9 kao sto pise, ali onda stvarno bez preticanja i lagan gas 100%, kad normalno vozis trosi oko 6, 6.1...

To i ja pričam. Ne vozim penzionerski, a potrošnja mi je od kad sam kupio auto niža od fabrički deklarisane konstantno. Prvih 10k km pisao na papir sipano gorivo i pratio board comp. Razlika na kraju u potrošnji u 0.03l na pređenih 10k km.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Polo_6R je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
audi_s2 je napisao(la):
potrosnja? moguca?

U savršenim uvjetima: DA

No u stvarnom životu: NE!

Moguce je, kad vozis na ravnim cestama i kad nije puno prometa, ja sam sa svojim polom vozio prosjek 5.9 kao sto pise, ali onda stvarno bez preticanja i lagan gas 100%, kad normalno vozis trosi oko 6, 6.1...

To i ja pričam. Ne vozim penzionerski, a potrošnja mi je od kad sam kupio auto niža od fabrički deklarisane konstantno. Prvih 10k km pisao na papir sipano gorivo i pratio board comp. Razlika na kraju u potrošnji u 0.03l na pređenih 10k km.

Ogy penzionercino:D Salim se, i meni je potrosnja ispod deklarisane prosecne ali kad vozim na otvorenom putu (a ne stedim ga puno), ali cim udjem u grad druga prica....pogotovo po beogradu gde je semafor na svaka 2 metra, tu ne treba meriti potrosnju po km-u nego po satu...
 
Član
Audi S1, kazu imat ce 270 KS i 4x4 :D

m1cyjawbn0qs_600.jpg
 
Član
Ja ipak mislim da 4x4 biti nece... Niko od vas ne pomislja na komercijalnu politiku... Znaci audi ce svom modelu S3 da pravi JEFTINIJEG (vjerovatno) konkurenta... Haj BAX bas me zanima?
 
Član
Alive je napisao(la):
Ja ipak mislim da 4x4 biti nece... Niko od vas ne pomislja na komercijalnu politiku... Znaci audi ce svom modelu S3 da pravi JEFTINIJEG (vjerovatno) konkurenta... Haj BAX bas me zanima?


Po mojim info 4x4 100%... 270hp nebi bilo ništa čudno da dođe, iako je vjerojatnije oko 240hp ( sve u svemu ista stvar), S3 je već "stari" tako da kada se pojavi S1 uskoro dolazi novi S3 kojem neće S1 biti konkurencija... RS3 onda nije trebao izaći, jer je opasno rame uz rame TT-RS, S4, a vjeruj jede i RS4, M3, C63... tako da.... stvari se za sada odvijaju kako treba ;)
 
Početnik
BMW-ovi top modeli ( ne iz M modela ) su uvijek zadavali zadacu Audijevim TOP modelima

ne zaboravi da postoji BMW M3 GTS i C65 AMG...
 
Član
muha je napisao(la):
BMW-ovi top modeli ( ne iz M modela ) su uvijek zadavali zadacu Audijevim TOP modelima

ne zaboravi da postoji BMW M3 GTS i C65 AMG...

Da, nešto poput 335vs S4, S3 vs 135... itd hahaha
 
Top