audi 90 B2 facelift

audi 90 B2 facelift

Dugo sam na forumu pa da i ja predstavim svoje auto :icon_smile:

Dakle, kotrljam se u audiju 90 B2 facelift, 1986 godiste.. benzin motor je promijenut sa 2.0 diesel motorom.. nakon dugo premisljanja, popravaka i nerviranja odlucio sam se na ovaj potez iz ekonomskih razloga... od opreme posjeduje: servo, maglenke, daljinsko zakljucavanje... audi ima sva 4 diska, branike u boji auta, metalic boju, CD-mp3, el. antenu, vdo mjerne instrumente, sjedista podesiva po visini itd. u planu imam ubaciti el. podizace, el. retrovizore, srediti karoseriju, nabaciti alu felge itd. bice slike radova jer dolazi ljeto, lijepo vrijeme za sredjivanje auta :cool:

evo za sada par slika, uskoro ce biti vise...







Ovakve felge sam mislio postaviti na audija, mislim da bi mu odlicno stajale... fabricke :icon_smile:

 
RE: audi 90 B2 2.0D

dobar si , bar imas lajsne ove na branicima, te maglenke i zmigavce :lol: , dalje ove čukice ;) a felge ja ne bi te nikako ali do tebe je :D
 
RE: audi 90 B2 2.0D

JOCA_AMSTERDAM je napisao(la):
dobar si , bar imas lajsne ove na branicima, te maglenke i zmigavce :lol: , dalje ove čukice ;) a felge ja ne bi te nikako ali do tebe je :D

ma drug gledam po piku ima svakakvih vjeruj mi... sve nesto nakaradno... ima ih i finih alutec, brock, RC design itd. vidicu, sve je u opticaju :icon_smile:

vjeruj mi da sam jedva nasao maglenke i zmigavce, nemoguca misija :D lajsne sam neki dan malo polirao, extra su ispale, ja sam zadovoljan :icon_smile:
 
Član
nabaci nam jos slika sa strane unutrasnjosti..a ovom audiju je potrebno spustanje i bolje felge od ovih najmanje 15 sa falcom i sirom gumom..;)
 
Član
Ako ćeš već uzimati felge,nemoj te.Uzmi nešto ono da znaš da si stavio felge kad ga pogledaš,ako me razumiješ ;)
 
wade_ je napisao(la):
Ako ćeš već uzimati felge,nemoj te.Uzmi nešto ono da znaš da si stavio felge kad ga pogledaš,ako me razumiješ ;)

potpis;)

audi ce ti samo sa doooobrimm felgama (negdje barem 15" 7J-8J.. et: 25-30 ) izgledat duuuplo bolje..i malo ga spustit..ako ences mnogo..bar za malo.3-4 cm
i bit ce vec duplo i vise bolji...
jer steta je...dobro izgleda...ocuvano..da bi ga upropastio sa losim felgama haya..
opet..stavio si da bi ti dali savjet :icon_smile: ovo je moje misljenje :icon_exclaim:
 
kad i ja malo bolje razmislim sa onim felgama nije to to, pa sam opet bacio pogled na pik i nasao ove http://www.pik.ba/artikal/5220962/alu-felge-brock-15-audi-peugeot-ford-4x108/

sta mislite o ovim felgama... felge su brock.. 15ke 7.5j sa falcom... gume mi ne odgovaraju jer mi treba 195/50 ali su felge do :smajli03:
 
Evo jos koja slika izvana i unutrasnjosti:

30rtmj6.jpg


34es4lg.jpg


2nvwgvt.jpg


wqrpxf.jpg


Ima jos ulaganja u sitnice ali ide to polako :cool:
 
Dzeniii je napisao(la):
a od čega si ubacio 2.0 dizel motor :icon_question:

od audi 100, pase sve na saraf... nisam morao prepravljati ama bas nista... u biti su svi 5-to cilindricni motori isti bio dizel ili benzin, moze samo biti razlika oko "ruke" nosaca i to je sve... svaki dzek od instalacije benzinca sam ostavio, nisam nista odstranjivao, pa ako nekad bude vecih finansijskih mogucnosti vozanja na benzin, sto da ne.. kod mene su nosaci na krakovima nisu na mostu pa je auto puno stabilnije, nema ljuljanja niti ista :icon_smile:
 
Treba mi jedan savjet pa da vas pitam... posto mi je lijeva stopka malo napuknuta a nemogu je nigdje naci da valja necemu, nasao sam veoma rijetke Treser stopke koje mi se jako svidjaju ali neznam kako ce to izgledati u kombinaciji sa mojom bojom auta pa da vidim sta misli vecina...

dakle, trenutno su ovakve stopke na mom audiju, sa kockastom registracijom radjeno za svicarsko trziste pa dimenzije nisu iste.. nekako sam je uklopio ali... to je jedan od razloga zasto bi mijenjao...

kbu3nk.jpg


a ovakve stopke bi ja stavio... evo link sa pika kako to izgleda na autu: http://www.pik.ba/artikal/912931/djelovi-audi-90-audi-90-dijelovi-2-2-quattro-audi-cc-cc-a4-b4-audi-80/

a evo i ovdje, nove:

2s6vhok.jpg


dakle, rijec je o veoma rijetkim stopkama... da li bi se dale malo ispolirati da izgledaju priblizno "clear" kao ove...
 
Član
a sta ces za tablicu ja kako vidim na ovim novim su za siroke tablice..a sto ne probas svoje odraditi sa foliom...;)
 
soffa je napisao(la):
a sta ces za tablicu ja kako vidim na ovim novim su za siroke tablice..a sto ne probas svoje odraditi sa foliom...;)

drug, nasao sam na piku (nevjerovatno) treser stopke sa standardnom tablicom, nije kockasta... ovu sliku sam samo postavio da pitam da li bi se stopke mogle ispolirati da izgledaju ovako "clear"...

a prvo cu viditi sa likom koliko cijeni stopke komplet, nije mi jos cijenu rekao dok vidi... a usput, kako se to sa folijom radi :icon_question:
 
Član
lijepo na piku nadjes foliju za farove i stopke i malo iskustva i zalijepis...ko je lijepio na stakla folije znao bi to dobro odraditi..ma mozes i ti sam sebi odraditi samo lagano...;)
 
Top