* Audi 80 *

* Audi 80 *

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
audi je gutt samo ofarbajj branikee,,i ta liinija na braniku sto imaju ti audijevii zakituj ili je nekako sklnii i izgledat ce ti kaoo spiler lahkii pokusaj na comp sebi sam napraviti vidjet ces razliku....
 
Legend
Muahahahaha jedan bod na SR402 i vrijeme od 22,1 sec muahahaha straaasan, a na godinu ako bogda :) njaah shhhh .... no coment ...
 
Legend
Audi RS je napisao(la):
audi je gutt samo ofarbajj branikee,,i ta liinija na braniku sto imaju ti audijevii zakituj ili je nekako sklnii i izgledat ce ti kaoo spiler lahkii pokusaj na comp sebi sam napraviti vidjet ces razliku....

Ako malo pogledas postove unazad nacices odg. na svoje pitanje.
Inace ja ovog Audija vozim 6 godina, zar mislis da nisam vec sve probao opcije. Onaj znak na lajsni se ne moze kitovati niti zatvarati, na nacin da to poslije lici na nesto respektabilno, jer je to rupa u plastici u koju je uglavljen znak.;)
 
Član
onda nemas pravog... majstora za to jebga....da ti zakituje tu liniju na braniku a da ne nepuca.......dugo ga imas a jos nisi dosta naucio...
 
Legend
Audi RS je napisao(la):
onda nemas pravog... majstora za to jebga....da ti zakituje tu liniju na braniku a da ne nepuca.......dugo ga imas a jos nisi dosta naucio...

Smanji malo ton !!!! ko sta zna i koliko zna.

http://bhtuning.com/showthread.php?tid=4671
 
Član
@Audi RS prvo sto pokreces staru temu koja je stara mjesec dana i jos bi se tu razspravljo i svadjo.... ovdje smo da se opustimo a ne da se nerviramo radi gluposti.....
 
Član
Sta vas briga sta on radi na Audiju, njegov je, a koliko vidim niej vas pitao za vase misljenje oko rupa od znaka.....jeste i vi Boze sacuvaj, svakom solite pamet....
 
Član
Audi RS je napisao(la):
onda nemas pravog... majstora za to jebga....da ti zakituje tu liniju na braniku a da ne nepuca.......dugo ga imas a jos nisi dosta naucio...

pa sto ti nisi sebi to uradio , da kompletiras rs optiku, bas ti fali taj detalj ipka je kod tebe benzinac
 
quattro je napisao(la):
Audi RS je napisao(la):
onda nemas pravog... majstora za to jebga....da ti zakituje tu liniju na braniku a da ne nepuca.......dugo ga imas a jos nisi dosta naucio...

pa sto ti nisi sebi to uradio , da kompletiras rs optiku, bas ti fali taj detalj ipka je kod tebe benzinac

ma joj pusti gluposti, svak ima svoj ukus,al nekima izgleda ovaj forum dodje za istresanje svojih frustracija...kakve veze ima jel benzin ili diesel,svak vozi sta mu odgovara...
a za tvog i dakijevog audija mislim da sam vec rekla da su dobro uradjena oba, a to sto neki misle da treba imati hrpu plastike na sebi da bi bio lijep, je obicna glupost jer svak ima svoj ukus...
i ta glupost oko znaka...ne vidim razlog zasto bi ga skidao?jel se to stidi mozda znaka svog auta?da je upadan i nije tako da ne vidim nikakvu svrhu u tome da se skida:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top