audi 80

audi 80

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aha, ovdje vidjam jednog svaki dan, pa pitam da nije taj hehe!! Nista, puno srece u kupovini, nadam se da ce dobro proci!!! Mada ako ocekujes da ga on reguje i da ti doplati to je malo teze, jer racunaj koliko vise opreme posjeduje on od tvog auta, i ti si dosta ulagao u auto, al' svi znamo da sve sto vise ulazemo, vise propadamo, jer se te pare ne mogu nikada vratiti, dio samo!!!
 
almir_gr je napisao(la):
Aha, ovdje vidjam jednog svaki dan, pa pitam da nije taj hehe!! Nista, puno srece u kupovini, nadam se da ce dobro proci!!! Mada ako ocekujes da ga on reguje i da ti doplati to je malo teze, jer racunaj koliko vise opreme posjeduje on od tvog auta, i ti si dosta ulagao u auto, al' svi znamo da sve sto vise ulazemo, vise propadamo, jer se te pare ne mogu nikada vratiti, dio samo!!!

ma on je navalio da mijenja auto sa mnom i pito me kolko da mi doplati za Golfa a dzaba mu oprema kad niko danas nece uzimat 2.0 150ks zbog toga je jeftin.
 
ma nista bez plina:D:D:D:D:D
kad mi je dizel non-stop na rezervi taj 2.0 bi bio non-stop u garazi :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
samo ti on olako moze uzet i do 15l,tko god kaze da ne trose jesu,bez plina nista;)
 
CoL3-99 je napisao(la):
samo ti on olako moze uzet i do 15l,tko god kaze da ne trose jesu,bez plina nista;)

Moze on uzeti i preko, zavisi do vozaca sve, ako ti imas tesku nogu, normalno da ce trositi, a ako imas granice, onda moze on i manje trositi!! Ako hoces jace auto, i dobro auto, onda nemoj za vikend popit pet piva, popij dva, ostalo goriva naspi, al' si zato hadzija, znas da se vozas u autu koje se tebi svidja!!!!
 
BHT Ovisnik
pa to,ja uvijek kazem radije cu sebi kupiti litar goriva nego kutiju cigara,mozda to kazem sto ne pusim,al draze mi je auto:Ds tim da on moze ici i po 9l gradske voznje,ovisi jel ti do uzivanja u voznji i da imas konja kad ti zatreba il samo gasanje,zato plin i miran si:cool:
 
pa kod mene je noga kao i kod vecine,normalna dok te neki mangup ne pretekne a onda najednom postaje sve teza i teza:lol::lol::lol::lol::lol:
a sto se tice pica,slabo pijem alkohol uglavnom kisela:D:D:D:D:D
 
Sjedio neki dan sa covjekom koji je se navozao tih "bijesnih" masina, najvise BMW-ova, i ono tako ja njega ispitujem, jer cije zivot dok je hodao ganjao BMW-a, i ono ispitivao kako potrosnja, odrzavanje i to, i on meni rekne, buduci da hodas, a i hoces dobro auto, isto mi reko, popij veceras dva piva umjesto pet, ostalo goriva naspi, al' zato znas sa cime si dosao u grad i sa cime ces otic, ako ti hoces da pijes jedes cijelu noc, uzmi sebi staro auto, slabo, dizela i vozaj se!! I, kasnije razmisljam, covjek je 100% u pravu, j*es opijanje, bolje manje popit, al' imat dobro auto za ganjanja treba, j*es aklohol, to je interesantno kad podjes hodati tek, pocetkom srednje, sad su bitne trebe, kad imas polozeno, i bolje auto za barenje heheh! Ja se izvinjavam na offtopicu!!!
 
ma nista upravu si, evo kod mene je dizel al su se mnogi iznenadili kako ide,nije da se hvalim al ima dosta svjedoka,i on trosi kad se forsira hebo benzinca zna prec i 10L
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top