audi 80

audi 80

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kolko vrijedi audi 80, 87god, 2.0 16V, servo,prednja stakla na struju,klima,kozna sjedista sa grijacima... nije registrovan, mozda mijenjam za svoje auto pa onako kolko bi ga uzimo u pazar??????????

zna li neko???? sutra trebam probat tog audija, svaka info dobro dosla
 
Tesko je znati koliko vrijedi, jer ne znam u kakvom je stanju, ali neka realna cijena je 4-5000KM u normalnom stanju. Taj doduse ima poprilicno dosta opreme za tu godinu, sto je plus, uglavnom sve zavisi od stanja auta, kilometraze itd. Auto kao auto je super, plus ako se ne varam on ima 135KS, sto je solidna snaga za njegovu tezinu.;)
 
Hmmm otac ima Audi 80 1,8 66 KW , 89 Godina, kao da je sada izasao iz fabrike, 180 000 KM presao kod nas vec 14 godina...Skoro nam covjek davao 8.000 KM i ja nisam dao jer je Audi 80 neunistiv auto...Taj auto po meni vrijedi 5000 KM min...
 
BHT Ovisnik
sa tom opremom ja da ga kupujem dao bih 5k za njega:icon_smile: auto kao da je za generaciju ispred golfa 2,a ista su godista,audi dizajnerski napredniji,nije kockast,dosta udobniji i mislim da je pocinčani lim,tako da vrijedi inače:icon_smile:
 
Eh ovako, ja sam prodao Audi 90 2.0E '92. god. klima, servo, ABS, alu felge 14 coll, grijanje u sjedalima, nije imao kozu, bio garaziran nekoliko godina (nikako nije vozen), ne registrovan, mozda je proslo malo vise od godine za 5000 KM, znaci za tog' audija, ako je redovno odrzavan, i nije u katastrofalnom stanju ja licno ne bih dao preko 5000 marki, jer ipak racunaj da imas i registraciju, gledaj da se cjenkas da ne predjes 4500 milje!!!!
 
vlasnik audija kaze da ima 150ks al je ulijenio motor nista ne ide ja ga s golfom otreso na 400m.
on mi nudi da ga registruje i da mijenjamo kljuc za kljuc al meni to ne odgovara i trazicu jos para tamam da sebi plin uradim i ja zadovoljan
sto se tice limarije u dobrom je stanju,ima neke home made spojlere,pragove al to ako ga uzmem odma skidam i vracam fabricke
 
BHT Ovisnik
rođak ce mi ovog da prodaje radi kupnje neceg jaceg
1.8 115ks,plin,89,4el. stakla,alu 15,nove michelin sve 4 gume,lonac,ocuvan,urađen iznutra tapacirung u crvenu eko kozu,al mislim da ce oko 5000 il nesto vise traziti:icon_smile:
slika308.jpg
 
OggyBoy je napisao(la):
Ako je lijen sa 150 KS, sumnjam da mu valja motor!

ma taj se Audi slabo i vozo a momak ko neki penzioner salta ga na 2000rpm, ja kad sam ga probo trazi gasa i treba ga procepit malo a to nece bit problem ako mi dodje saka:D:D:D:D
 
Član
Jel to onaj nachunirani bordo il neka smedja boja sto ima naljepnice na vratima i spojlere :icon_question:
 
Odakle je taj audi, da nije mozda u gradačcu?? Znam jednog sa nekim spojlerima, bordo boja, zatamnjem, neke j*acke spojlere ima hehe??
 
adi187 je napisao(la):
Jel to onaj nachunirani bordo il neka smedja boja sto ima naljepnice na vratima i spojlere :icon_question:

jest onaj sa spojlerima bordo boja :lol::lol::lol:

almir- ovaj audi je iz Srebrenika
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top