Audi 80 - Update !!

Audi 80 - Update !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
enesss je napisao(la):
daki je napisao(la):
Pa da je turbo dizel bi bila prednost ovako...:icon_rolleyes:

al puno je tromiji sa novim felama ...jelde
uvijek kazem,cejf je skup a audi ti je fakat predobar i po mom ukusu
svaka cast opet ;)

Pa nisu to nove felge, samo su ofarbane, imam ja ove 17" skoro godinu dana.
A sto se tromosti tice isto je. Ovo auto je tromo na svemu, tako da nema neke razlike. Ali opet meni brzine nisu nikad bile cejf, tako da se sad samo vozikam i uzivam, a da i sipam dizlo :icon_twisted:

A veoma jednostavno je ubaciti PD ;)

Dječko coolira;)
 
Član
ja buraz branike ne bi farbao... ti mu branici daju dubinu...izgleda robusniji, a na felge mu ne bi vraćao niklovane nitne jer nemas nista niklovano na njemu ...bolje su takve kakve su...za moj ukus naravno...inace desetka za kola :cool:
 
Član
Aladin je napisao(la):
ja buraz branike ne bi farbao... ti mu branici daju dubinu...izgleda robusniji, a na felge mu ne bi vraćao niklovane nitne jer nemas nista niklovano na njemu ...bolje su takve kakve su...za moj ukus naravno...inace desetka za kola :cool:

Predstavi se u nove clanove, red je
 
Audi sam vidjao sila nebeska:)Svaka cast. Moj stari ima Audi 80 1,8 90 KS leti auto. Sa srecom daljim radovima. Extra je stvarno;)
 
Član
e jebo ga ti drug, nemoj dizat stare teme ako nema bas potrebe. lik i prodo auto i kupio drugo i felgi namjenjo na njemu i sta sve vec nije, i ti sad digo temu da bi reko da je extra audi... :D
 
To auto sam vidio i strasno mi se dopalo, a nisam znao tko je vlasnik. Slucajno listajuci forum vidim da je Daki vlasnik (sada vidim vec bivsi). Nigdje nisam procitao da je auto prodat. Izvinjavam se... Pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top