audi 80 gt...carbon folija

audi 80 gt...carbon folija

RE: audi 80 gt

enesss je napisao(la):
audi ti izgleda bas super , ocuvan .......
a ledice....hmm ako se tebi svidja svaka cast na trudu , al nije to za njega.....al opet to je moje misljenje

drzi ga tako cistim pravi je ;)

potpis, bolje skini ledice nego da budes cuner, to je moje misljenje:D
 
Član
RE: audi 80 gt

extra lipo auto ali skidaj te selo ledice molim te to je za ismijavanje ne za furanje sorry ali meni je to katastrofa vako lip primjerak audia narusavat,, jedno mozda za vrime bozica da stavis;)
 
RE: audi 80 gt

e jedna novina, diode skidam danas, a prvim danima proljeca stizu bi-xenoni 8000k........nadam se:icon_smile:
 
Član
RE: audi 80 gt

lijep audi , očuvan ...fin ... nemoj ga skrnavit ovim led-ćuner-govnima...nije to za njega.
 
Član
RE: audi 80 gt

samo vece felne sa falcom i u pod...bijele prednje zmigavce i eventualno mozes na zadnjim stopkama da prefarbas ovaj narandzasti dio sa crvenim transparent sprejom...i bice kultura...

sretno
 
RE: audi 80 gt

ma on je i ovako odlican nista ja nebi vise osim gore navedenog uradio,a za bijele zmigavce bi morao odustati jer je tesko i zute naviti za njega...
 
RE: audi 80 gt

coupediesel je napisao(la):
ma on je i ovako odlican nista ja nebi vise osim gore navedenog uradio,a za bijele zmigavce bi morao odustati jer je tesko i zute naviti za njega...

e to si u pravu, stari bio kvrcnuo desno zmigavac, dvije godine smo ga trazili i na kraju je polovan bio 50km, tako da cisto sumnjam da bijeli uopste postoje
 
Super Moderator
RE: audi 80 gt

fino izgleda sa ovim znakom na vratima :cool:
samo taj volan rijesi i te presvlake skloni a kad skupis para presvuci siceve u istu boju kao sto si bili samo drugi materijal, i malo dekoracije dodas :D
 
RE: audi 80 gt

allroad je napisao(la):
fino izgleda sa ovim znakom na vratima :cool:
samo taj volan rijesi i te presvlake skloni a kad skupis para presvuci siceve u istu boju kao sto si bili samo drugi materijal, i malo dekoracije dodas :D

ma druze sve je to u planu, ali pare zezaju......:icon_cry:
 
Top