* Audi 80 garaza *

* Audi 80 garaza *

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ako si zainteresovan da se dogovorimo da ti dam ja svoje felge i karambolke farove, za tvoje karambolke i farove.
 
Član
Skoro je kupljen tek treba da se utegne..lik od kog sam kupio prosao kroz ogradu sa njim..jbg...nije TD...obicni diesel 1.9..a bio je benzin..posto 90-ke imas samo 2.0E i 2.3E..nema dizela uopste...
 
Član
audi 90 se pravio i sa 1.6 td . daki misli da on tebi da felge 17 ke i svoju karambolku i farove za tvoje samo farove i karambolku
 
Član
aha...ok...dogovoricemo se jos...felge su mu dobre...fino bi mi legle..al cu onda dobiti potpuno izgled 80-ke...sto mi i nije nesto...i gubim maglenke...a zmigavci ce mi biti gore pored farova...malo mi je bzvz...
 
Legend
Liquid89 je napisao(la):
aha...ok...dogovoricemo se jos...felge su mu dobre...fino bi mi legle..al cu onda dobiti potpuno izgled 80-ke...sto mi i nije nesto...i gubim maglenke...a zmigavci ce mi biti gore pored farova...malo mi je bzvz...

Dobra ti je logika, sta si mislio da ces dobit 17"ke gratis :lol:. Jbga druze, kod mene nema packe na karambolkama, farovi su novi, jer sam obadva promjenio, kada sam postavljao xenone, i dobice nove bijele zmige. Dvije nove karambolke, i pride 17" felge sa gumama. Mislim da nije losa kombinacija.
 
Član
Znas u cemu je fazon..mi kad bi to zamjenili..ja bi trebao farbati karambolke i svoje lajsne onda...a sad mi nije do toga...to auto vozi moj brat i stari vise nego ja...a ja pare ulazem u nissana..pa sad bi mi to bio izdatak...a bzvz da ga vozam onako sharenog kad zamjenim...Odakle si ti?
 
Član
Evo jos koja slicica...

HPIM0799_444560.JPG
[/URL][/img]

Copy_of_HPIM0797_444563.JPG
[/URL][/img]

HPIM0800_444561.JPG
[/URL][/img]

HPIM0801_444562.JPG
[/URL][/img]
 
Član
e ako tebe zanimaju karambolke i farovi..ja ti mogu pogledati po otpadima ovde kod mene...ja sam svoj prednji far platio polovan 150 km..posto je bio razbijen...
 
Legend
Liquid89 je napisao(la):
e ako tebe zanimaju karambolke i farovi..ja ti mogu pogledati po otpadima ovde kod mene...ja sam svoj prednji far platio polovan 150 km..posto je bio razbijen...

Mah znam ja to i bez tebe :) mislis da ja ne visim po otpadima prevrno sam od Tuzle do Orasja svaki.
 
Član
Da..ali fazon je sto na tim otpadima nema 90-ki :) Ja ti mogu provjeriti na ovima na kojima je bilo..da li jos uvijek ima...
 
Legend
Liquid89 je napisao(la):
Da..ali fazon je sto na tim otpadima nema 90-ki :) Ja ti mogu provjeriti na ovima na kojima je bilo..da li jos uvijek ima...

Ma ima ba, pa ja kupio sjedišta iz 90tke sebi i tapacirunge NOVE !!!

Ima ba svega samo para treba.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top