Audi 80 cc

Audi 80 cc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ehh raja da i ja predstavim svoju vozilicu.. Ovaj Audi je vec predstavljan od strane korisnika ''joca_amsterda'' koji je bivsi vlasnik vozila.. Na autu se radilo ponesto a vi pisite svoje kritike i pohvale..

Audi je 1986 god, 1.6 benzin 54KW 75ks.

Ne znam vise sta da pisem, imaju slike pa komentarisite :D

Sa slikama idem od pocetka radova pa do danas..

46968149.jpg

11948340.jpg
57600691.jpg

38842758.jpg

65978498.jpg

25476265.jpg

53134706.jpg

62596916.jpg

34169506.jpg

70807730.jpg

40677110.jpg

WVNI0.jpg

eL8p.jpg

iKRPu.jpg

PrwSY.jpg

FANCJ.jpg

agnQF.jpg

hsxLH.jpg

OTKuB.jpg

PL0Ms.jpg

Z0UOe.jpg

KE6Ij.jpg

Xbox.jpg

t3pC5.jpg

0cszL.jpg

Mojkq.jpg

39qzJ.jpg

DHvjw.jpg

Ww1xq.jpg

dAru3.jpg

TX4JN.jpg


Izvinite zbog slika, malo su losije kvalitete, slikano je mobitelom ali et', moze se vidjeti... Pa da cujem sad kritike, pohvale itd, itd.. :D
 
Član
Pa za mene je fin audi, samo mu pod hitno skini ovaj zadnji sank(spojler).... :) sto se ostaloga tice, malo sitnica i bit ce pravi...
 
Sto se tice sanka, dobro dodje kad nema mjesta u caffeu u basti.. :D Vjerovatno ce se skidati kad se auto bude radilo ponovo, sad preko zime..
 
Član
NIšta ne skidati, uživo je extra, i bez šanka bi bio bezz zadnji kraj. prednji kraj malo ušptimati i to je to. ;)
 
dobar Audi :cool: , imam istoga, samo je ovaj tvoj novija verzija (siroke stop lampe).
taj motor je neunistiv , i moj je 55kw-75 ks.
ps. obavezno skini ovaj spojler/sank sa gepeka , nije to za njega.
 
Drug imao sam istog, samo bjelog, imas jos puno da se namucis da ga dovedes u tip top stanje, lajsnice oko farova i zmigavaca napred ti fale....spojler taj skidaj, i unutra pokusaj naci nekih sitnica, znas i sam sta trebas i bice puno bolje......;)
 
Član
nista ne ubacuj bijelo skidaj papucice ovu loptu na mjenacu spojler zadnji malo unutrasnjost sredi bas sjedista..mozda neki detalj crvenom bojom na masci ili naprijed..godila bi sociva i zatamniti farove bio bi jebenica onda..;)
 
Član
Bolje felne,,,jos nize i lijepa unutrasnjost to je to,,,spojler je visak kako i ostali kazu......;)
Boja odlicna
 
Hvaala sviima.. A polako, mozda se i spojler nekad skine, ali ovaj ugodjaj niko ne zna.. Gdje se god dodje imas mjesta i sank usput.. :icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top