AUDI 80 <3

AUDI 80 <3

Član
Pozdrav , posto sam ja novi , odlucio sam da ubacim par slika od svog auta :)

Uskoro cu da ga radim ,pa malo savjeta . kritika i to ne bi bilo lose da dobijem :)
Auto je u vec 10 godina kod mene , hehe samo sto ga je otac vozio 7 godina , a ja zadnje 3 godine :)
inace
audi 80 jaje
89 godiste
1.8 benzin 66 kw :)
Planiram i ugradnju plina . pa ako bi ko mogao reci svoje iskustvo ako ga ima s time , da li ima problema kakvih prilikom rada motora . da li mu steti i tako te osnovne informacije :)
D5GCd.jpg

5yUP.jpg

ud6gz.jpg

3o0pE.jpg

qkzZJ.jpg
 
Član
najvise mi se svidja kad je unutrasnjost cista pa tek onda dalje..a ne bi bilo lose ove branike i brave ofarbat u boju auta..;)
 
Član
soffa je napisao(la):
najvise mi se svidja kad je unutrasnjost cista pa tek onda dalje..a ne bi bilo lose ove branike i brave ofarbat u boju auta..;)

To cu vjerovatno radit , jer ce ici na farbanje uskoro , a sto se tice unutrasnjosti moram da zamjenim tapacirung i ima jos mali sitnica :)
 
Član
dobar audi eco sta ti preporucujem da uradis jarane bar po mom ukusu malo zatamnis stopke transparentnim malo ove fele uradis ukines znakove sa gepeka..to sve sitnice a auto ljepse izgleda....sretno sa autom...aa plin nebio bilo lose ugl jeftinije ce te bit vozikat s plinom aaa neces osjetit neke velke razlike na gasu...;);););)
 
Član
sole_boy je napisao(la):
dobar audi eco sta ti preporucujem da uradis jarane bar po mom ukusu malo zatamnis stopke transparentnim malo ove fele uradis ukines znakove sa gepeka..to sve sitnice a auto ljepse izgleda....sretno sa autom...aa plin nebio bilo lose ugl jeftinije ce te bit vozikat s plinom aaa neces osjetit neke velke razlike na gasu...;);););)

hvala druze :D uzimam to sve sto si reko u obzir :D a plin planiram da ubacim radi potrosnje . dosta jeftinije ce me izaci vozanje :D
 
Član
Znam samo da je ovaj motor neuništiv uz minimalno održavanje, meni je u službenom Gnojfu trošio oko 16l plina, ali je i išao, a problema nikakvih sa plinom nije bilo, osim što sam jednom raznio rasplinjač i iscurila rashladna tečnost.:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Znam samo da je ovaj motor neuništiv uz minimalno održavanje, meni je u službenom Gnojfu trošio oko 16l plina, ali je i išao, a problema nikakvih sa plinom nije bilo, osim što sam jednom raznio rasplinjač i iscurila rashladna tečnost.:D

Sto se tice njegovog motora ja prezadovoljan , ja sam ga testiro s potrosnjom
zimi uzima (10,11 litara benzina) a ljeti ne prelazi 8.5 litara :) i jos kad sad ugradim plin hadzija sam :D hhaha
 
Član
Evo jos nekih slika :)
Posto radim detaljno mjenjanje svakog djela na autu :) evo i ovo

zHRF7.jpg

m8UkQ.jpg

Yfpiw.jpg

TZR3.jpg

I na kraju jedne fine gume MS Marshal
orz.jpg
 
Član
fin audi, ima potencijala , sjecam se ovog dok sam jos bio mali tata je imao ovakav audi, isti motor.samo druga boja neka unikatna hehe, bez plina, jer se tad za 10km moglo otic na mjesec :lol: , a ti mu radi plin, to svakako, prijatelj mi je radio na njemu plin i nije pozalio, i jos neke fine felge i gas:123:
 
Top