AUDI 80 2.1 85KW 115KS - Problem - ne prima gas i gasi se

AUDI 80 2.1 85KW 115KS - Problem - ne prima gas i gasi se

Član
Ako može pomoć..Imam Audi 80 (81) 2.1 (2144cm) 85Kw - 115ks 1983 god.
Prilikom radu na leru, motor jako trese, kada dam gas ide do 4000 obrtaja i nece dalje ili se ugasi kada dam gas !
 
Član
Nova kapa, nove svjećice, novi kablovi ? hmm

E sad nisam siguran da li su kablovi dobro poredani.
 

Prilozi

  • slika-236353-54b98ab7175ef-velika.jpg
    slika-236353-54b98ab7175ef-velika.jpg
    97,9 KB · Pregleda: 22
Član
Znam drug, ali bila su vakum crijeva poremećeana, nije nikako palio, sad pali...Valjda sam dobro spojio po šemi ispod haube
 
Član
Znam drug, ali bila su vakum crijeva poremećeana, nije nikako palio, sad pali...Valjda sam dobro spojio po šemi ispod haube
Čekaj, prvo kažeš da se trese, ugasi ili neće preko 4k rpm, a sad kažeš da nije palio nikako?!
Ako nije nikako palio, kako je mogao da nabije 4k rpm, da se trese i da se gasi?!
Ne kontam, vjerovatno je do mene.
 
Član
Nije do tebe..Kada je stao sa radom..Vozio sam kod mnogih majstora u Bratuncu, ali u Bratuncu nema majstora da valja, svi su kablove čupali vraćali na svoj način, svi se kao prave kako znaju a niko ništa nezna.. Vakum poremetili, Razvodnu kapu, kablove sa svjećica.. Tad nije nikako radilo, neće nikako..
Posle toga je stajao 2 godine u garaži neispravan..
Onda sam počeo praviti po svom..
Spojio sam kablove i upalio ga..Ali neće nikako preko 4k rpm ili se nekad ugasi
 
Član
Nije do tebe..Kada je stao sa radom..Vozio sam kod mnogih majstora u Bratuncu, ali u Bratuncu nema majstora da valja, svi su kablove čupali vraćali na svoj način, svi se kao prave kako znaju a niko ništa nezna.. Vakum poremetili, Razvodnu kapu, kablove sa svjećica.. Tad nije nikako radilo, neće nikako..
Posle toga je stajao 2 godine u garaži neispravan..
Onda sam počeo praviti po svom..
Spojio sam kablove i upalio ga..Ali neće nikako preko 4k rpm ili se nekad ugasi
Ček ček koliko ti godina imaš??
 
Top