Audi 4f digitalni prikaz brzine na bordu

Audi 4f digitalni prikaz brzine na bordu

Član
Jesam prebaci sa 1 na 2 i opet reset kad prebacim prebaci na na 1 ili nekad na onu strijelicu od navigacije

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Član
Jer bas mi nije jasno on je model 2007 sad da li to treba aktivirati,ja imam vcds i znam mnogo toga kodirati al ovo bas nigdje ne mogu naci nasao na nekom njemackom forumu kao aktivira to ja posaljem email,da mi objasni kako on dodji u dortmund toliko o ljubaznosti

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Član
Mozes li mi uslikati ono kad na mmi pritisnes car i odes na opciju kombiinstrumente da vidim sta ti je tu ukljuceno a sta ne

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Član
Cackam sad, kazu samo premium+ i prestige models mogu to, znaci do opreme je
ili
i have done it. go into the car options, and go into computer 1 and 2, turn off everything except fuel range for computer 1. that will be the start of customizing the displays. you might want to grab a pen and paper, it gets confusing.
 
Član
Pokusat cu ovo druze hvala ti puno ovo mi je trebalo pa vidjet cu sutra kod mene je exclusove paket bas ima sve

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Član
Jesi probao kodiranje: uci u Instruments- coding, i u codingu imas opciju da stavis rest of world (row), ukljuci ju ako vec nije ukljucena pa vidi hoces li imati prikaz. Ako ti tad ne uspije onda dalje ne trebas pokusavati
 
Član
Mozes li mi uslikati ono kad na mmi pritisnes car i odes na opciju kombiinstrumente da vidim sta ti je tu ukljuceno a sta ne

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Izvini druze tek sad vidjo da si me pitao,u mene je sve ukljuceno osim tempowarnung.
A na mmi u mene nigdje nema nista o digitalnom satu,ja ga ukljucujem i iskljucujem na tipku reset,sa donje strane rucice od brisaca
 
Top