Audi 1.9E

Audi 1.9E

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo red je i mene da stavim koju sliku... slikao sam mobitelom pa nije neka kvaliteta;) nije ništa posebno ali ide 200:lol:
Slika 1
Slika 2
Slika 3
Slika 4

Audi je skoro iste boje unutra i vani, sad će uskoro spojleri i koza pa cu oped staviti slike da vidite kako je ispalo, planiram isto račvati izduvnu granu neznam vidjeću da ne bude previše.
 
Član
Sretno s projektom .. Trebaće ti mnogo novaca i strpljenja , vozanja auta bez karambolke i ostalih dijelova koji će biti na farbanju :lol: .. U svakom slučaju , auto je prelijep i vidi se da ga održavaš ..
 
Administrator
lijep audi samo naprijed

PS postavljaj manje slike jer ima onh oima je slabija konekcija pa im otvaranje traje godinama
 
Član
Volan ko volan ja sam imao jedan još manji crni ali mi je bilo pre teško za motati jer nema servo i zamjenio ga za ovaj.
 
Legend
Ma dobro ok, nego nekako mi strsi al nema veze. Znam kako je imao sam i ja mali, mislim najmanji da je bio u ponudi, i ni ja nemam servo. Ugl zamjenio sam se sa drugom njemu dao taj svoj on meni onaj orginalni 3kraki od S2 audija. Sad mi je ok, nije problem motat.
 
Član
čim su malo šire gume onda je puno teze, sad kad si mi to rekao moram ga mjenjati ja sam takav:lol:
 
Član
Super Audi extra ocuvan al ako ti nije neki problem mjenjaj volan samo nek bude sav crn nekako ona zuta bije u oci a ostalo je extra svidja mi se boja pravo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top