Ats cup et20 na tipo ??

Ats cup et20 na tipo ??

Član
zanima me da li pasu ove felge ats cup 7x15 et20 na fiat tipo, raspon je na felgama kao sto znate 4x100, a na fiatu 4x98, al hajde nebitno raspon, da li odgovara centralni krug na glavcini na autu je 58.1 pise po forumima a koji je na felgama, ili ako je neko vec stavljao ats na tipa da me uputi malo sta je potrebno... hvala unaprijed
 
Član
nebi trebao biti problem ako nije auto pretjerano spusten , mozda malo naprijed da izadje van vise , centralni krug je uglavnom veci na univerzalnim felgama tako da to sredis prstenovima
 
Član
hvala vam , sutra prekosutra probam felge pa javljam, svakako prstenovima cu morati jer sigurno nisu knap... a sto se tice raspona mislim da ce moci i obicnim sarafima, ako ne bude trazilo konusne... ugl javim sta se desava pa da i ostali imaju predstavu ako budu htjeli ats na tipa...
 
Član
postavljene su ats cup 7x15 et 20, malo su zezale centralne rupe one mozda za milimetar vece na glavcini, pa sam moro skidati turpijom, naleglo je fino, sto se tice raspona nema smetnji, 4x100 na 4x98 ,obicnim sarafima, nije pomicni konus nego obicni konusni.... eto tako, sto se tice et-a i rubova, dosle su gdje treba, kad se pogleda odozgo felga stoji ravno sa obrvom na sva 4 tocka... eto pa ko bude montiro ats na tipa, nadam se da ce pomoci i da ce bar malo olaksati ova tema...
 
Top