ats 13

ats 13

Član
6(sirina felge u inchima) J(oznaka za oblik felge)x13(obim felge u colima)
ET(distanca srca felge od sredine felge) bi trebalo da ima utisnuto na tim felgama. ako su ATS onda mora biti,osim ako neko nije sastrugao. trebalo bi da je utisnuto sa vanjske strane gdje su rupe za sarafe. posto rece da su bile na audiju onda su vjerovatno 4x108.
moguce da su iste sirine ali razlicitog ET-a i onda zbog toga mogu izgledati malo sire (jer su im krakovi vise povijeni ka unutra).

dvije lijeve su 6x13 et13,a dvije desne su 6x13 et30
2815z5v.jpg
 
Ja sam svoje uredjene prodao za 330 KM bez guma. Predobre felge, uvijek bih kupio iste i stavio na auto :) Jos ako je ET 13 to je pravo lijepo :D
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ja sam svoje uredjene prodao za 330 KM bez guma. Predobre felge, uvijek bih kupio iste i stavio na auto :) Jos ako je ET 13 to je pravo lijepo :D

kod mene su 15" 4x108 et 13 7j boja je jos fabricka samo poliran falc,nikad udarane-varene niti su krive,bacaju po 5grama,tako da je stanje odlicno.imao sam neku ponudu dobru za neke felge druge pa ako budu te dosle ove ats idu na klin i na zid ili za dobre pare :D jer jos nisam vidio nigdje bas ove dimenzije :icon_question:
 
Top