ats 13

ats 13

Član
http://images02.olx.com.ph/ui/2/82/42/34508042_4.jpg
koliko vrijede ovakve felge 4x100,13-ske jel vise vrijede u otpad ili ovako da prodam :D imam 4 nisu varene niti krive nesto pretjerano
 
Član
nisu siroke,a nisam kod kuce da vidim koliko su jota pise na njima al sam zaboravio,ok hvala na info ,prije da cu mjenjati za neku robu vise ce mi se isplatiti ;)
 
Član
Koliko ja vidim to su od 7 jota tockovi i vrede vise od 150km,koliko tacno nzm,al cena ima svakakvih..

7d5620878b07-800x600.jpg
 
Član
ja imam ovakve 15" i to 4x108 7j i nebi ih dao ni za kakve pare,sad svako ima svoj ukus a ovakve sam vidjao 13" i do 1200KM samo zavisi od jota ako su 7 ti mozes fine pare uzet.sad sve je do tebe ;) sretno sa prodajom
 
Član
piše na gumama da su 205 60, tako da su sigurno od 7J... ako su to originalne slike onda vrijede više ;)

A te što si ti viđo muamere su 7 i 8J i one jesu tako skupe...
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
piše na gumama da su 205 60, tako da su sigurno od 7J... ako su to originalne slike onda vrijede više ;)

A te što si ti viđo muamere su 7 i 8J i one jesu tako skupe...

nisu to felge sa slike to sam stavio radi izgleda samo ,onako da se zna priblizno o cemu se radi,nisam kod kuce da uslikam svoje felge a nisu siroke,jer na njima su gume 175 i onako malo sasvim su se razvukle,vidjecu kako da sutra dobijem brojke koliko su jota tacno
 
6J ET13 su te felge.. Predobra felga..Izuzetno lagana, lijepa, pravi klasik. Ja ih vozio, i mogu reci nikada bolje nisam imao ;)
 
Član
roki_actros je napisao(la):
6J ET13 su te felge.. Predobra felga..Izuzetno lagana, lijepa, pravi klasik. Ja ih vozio, i mogu reci nikada bolje nisam imao ;)

upravo sad sam dobio poruku na felgama pise 6jx13 Fha-h i onda na drugom kraku 6036 BN CN znaci trebam naici na dobru musteriju koja zna sta su te felge :cool:
 
Član
samo da dodam da iste takve felge imaju i u dimenziji od 5.5
ako su te tvoje 6 onda pogledaj da kojim slucajem nisu et13 a one vrijede malo vise od onih koje su et30 i puno ljepse stoje na autu.
inace imao i et13 i et30 koristio ih kao zimske setove,lagane kao pero i predobre sto rece koleZa Roki.

314qngy.jpg
 
Član
Mediteran je napisao(la):
samo da dodam da iste takve felge imaju i u dimenziji od 5.5
ako su te tvoje 6 onda pogledaj da kojim slucajem nisu et13 a one vrijede malo vise od onih koje su et30 i puno ljepse stoje na autu.
inace imao i et13 i et30 koristio ih kao zimske setove,lagane kao pero i predobre sto rece koleZa Roki.

pise tacno 6jx13 Fha-h sad sta to 13 znaci jel to et neznam,a sve mi se cini da su 2 felge nesto vise sire od druge 2,jesu lagane stari ih imao na audiju 80
 
Top