Astra

Astra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra_zlo je napisao(la):
p havarisanu opel astru g
motor 2.0 benzin
136ks
god proizvodnje 1999
cijene po dogovoru

Koliko bi koštao motor sa elektronikom i mjenjač? To jest da li ga prodajes cijelog ili u dijelovima?
Pozz
 
Ja mislim da se prodala astra , motor je 2.0 16v 136ks oznaka motora X20XEV , komplet auto je bilo oko 3500-4000km

Neso imas 2 komada ovakvih isti motora sa mjenjacem na otpadu ZIGI u kiseljaku
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja mislim da se prodala astra , motor je 2.0 16v 136ks oznaka motora X20XEV , komplet auto je bilo oko 3500-4000km

Neso imas 2 komada ovakvih isti motora sa mjenjacem na otpadu ZIGI u kiseljaku

Hvala druže.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja mislim da se prodala astra , motor je 2.0 16v 136ks oznaka motora X20XEV , komplet auto je bilo oko 3500-4000km

Neso imas 2 komada ovakvih isti motora sa mjenjacem na otpadu ZIGI u kiseljaku

nije se prodala druze jos ali nece se ni prodavat resio sam da je radim
 
Član
nemoj to raditi... krov je pomjeren, linija joj je uj*ana skroz.... bacit ces pare i na kraju skontati da to nije to:icon_sad:

Bolje ti je rasprodaj je u dijelovima ili komplet pa dodaj to para sto bi u nju ulozio i kupi sebi drugu astru, to ti je moj savjet;)
 
Član
ITALY je napisao(la):
nemoj to raditi... krov je pomjeren, linija joj je uj*ana skroz.... bacit ces pare i na kraju skontati da to nije to:icon_sad:

Bolje ti je rasprodaj je u dijelovima ili komplet pa dodaj to para sto bi u nju ulozio i kupi sebi drugu astru, to ti je moj savjet;)

hvala druze na lepim recima i ja sam neznam sta da radim znas kako je kad se vezes za nesta i kad ti je stalo do toga pa bi mi svaki savjet sad dobro dosao jos se dvoumim sta da radim

hvala na podrsci litlle dragon jarane
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top