Astra Zenica

Astra Zenica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh dragi moje ,davno sam se ja predstavio ,evo nekih novih slika
za one koji ne znaju auto je 2000 god. 1.6 16v ,imam angel eyes,xenon,pragovi su pofarbani,nazad imam LED stopke,a evo slikice:

astrayx5.jpg


astra1qk9.jpg


astra2bp9.jpg


na proljece idu kakve felgice,ili prednja opc karambolka ,eto pa pisite
 
astra ti je super, fino si ti to sve odradio samo ti jos ne vidimo te led stopke, daj nam jos jednu sliku pozadine auta.
 
Član
obrve su prave nisu photoshop :D jebg. ja sam isao na tu sivu boju,da mi sve bude u jednom elementu.. a stopke uslikat cu uskoro pa postavit
 
Član
Astra je napisao(la):
obrve su prave nisu photoshop :D jebg. ja sam isao na tu sivu boju,da mi sve bude u jednom elementu.. a stopke uslikat cu uskoro pa postavit

Astra je lutkica druze samo mislim da moras malo poraditi na tim xenonima.Imao sam prilike nedavno se voziti ispred tebe i vjeruj nije mi pomoglo ni to sto sam retrovizor makeo.Ubise u glavu.Znam da nebi trebalo tako pa zato i kazem.Sve ostalo je lutka.
 
Član
znam da cezne :D e ajdine ,cudno??? ja sam isprobavao ,tj. vozio se dosta puta u susret svome autu,iza njega,i nema apsolutno nikakve smetnje... samo mi je desni xenon dignut vise,no sutra cu to sredit... tako da ne znam otkud to.. a felgice bi trebale na proljece ili karambolka vidjet cu jos.. vjerovatno felge idu
 
Član
:D pare ce bit tu do 1,2 mjeseca za felne,samo se pitam da li da uzmem nove ili polovne ,koliko to utice na felge ako su stare godinu,dvije ,ili je ipak bolje novo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top