astra gsi trebam savjet pomoc !!!

astra gsi trebam savjet pomoc !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.pik.ba/artikal/39658/opel-astra-2-0-16v-/

interesuje me sve o tom automobilu . jeli ima neko iz gracanice na forumu da bi mi mogo rec nesto poblize . jeli cjepana jel derana i interesuje me jeli neko imo iskustva s tim autom valajl cemu vrijedil tih para !
 
N

nenad

Meni se cini da ima ovo auto negdje na forumu.

Evo je:

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=8435&highlight=astra

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=12704&highlight=astra
 
Član
Znam prethodnog vlasnika, on ju je dobro odrzavao, ali je prije godinu mozda promijenila vlasnika i nisam je dugo vidjao. Znam da je isla predobro :))
btw. nema vise oglasa???
 
Član
a znam ovu astru je ima Sanjo cuvao je cuj odrzavao

jest derana naravno ne mozes gsi normalno vozit


a proda je ovome i on imao udes napravio i prodaje je
 
Član
pricao sam i sa SM -om kaze da je on nije cipovo . ovi hidraulicni podizaci koje je nesto kao nakdnadno ugradio kako bi izvuko snagu su gloposti . i ni u snu nema 200 ks :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:

znaci samo je nasminkana s vana :icon_cry: :icon_cry:
 
Član
Pa nigdje ni ne pise da je radio kod SM-a chiptuning. A ima i drugih koji to rade, ako nije kod SM-a, ne znaci da nije radjen. Auto je garant deran, za to se GSI i kupuje, kao i 90% sportskih jurilica. To im i nebi trebalo smetati, samo ako se auto prije toga zagrije i ako se redovno odrzava - zamjene ulja i sl. Ovako izgleda sasvim pristojno autic, sad kakav je, ne znas dok ne probas...
 
Član
jest radi sm bio sam sa likom kad je zvao


a i imas naljepnicu iza


ima K&N i jos svasta nesto


a ima 105 ks znam sigurno
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Pa nigdje ni ne pise da je radio kod SM-a chiptuning. A ima i drugih koji to rade, ako nije kod SM-a, ne znaci da nije radjen. Auto je garant deran, za to se GSI i kupuje, kao i 90% sportskih jurilica. To im i nebi trebalo smetati, samo ako se auto prije toga zagrije i ako se redovno odrzava - zamjene ulja i sl. Ovako izgleda sasvim pristojno autic, sad kakav je, ne znas dok ne probas...

pise da je sm cip . i ma i reklame . normalno da je deran u smislu brze voznje , al sam mislio deran kao kad degen sjede u kola pa joj jebe dalje od matere .

i da slike su od aprila 2008 valjda cemi poslat nove slike
 
Član
quattro je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Pa nigdje ni ne pise da je radio kod SM-a chiptuning. A ima i drugih koji to rade, ako nije kod SM-a, ne znaci da nije radjen. Auto je garant deran, za to se GSI i kupuje, kao i 90% sportskih jurilica. To im i nebi trebalo smetati, samo ako se auto prije toga zagrije i ako se redovno odrzava - zamjene ulja i sl. Ovako izgleda sasvim pristojno autic, sad kakav je, ne znas dok ne probas...

pise da je sm cip . i ma i reklame . normalno da je deran u smislu brze voznje , al sam mislio deran kao kad degen sjede u kola pa joj jebe dalje od matere .

i da slike su od aprila 2008 valjda cemi poslat nove slike





hoces da ti ja ev sad odmah odem uslikat nove slike i da kacam ???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top