Astra G-xenon,angel eyes

Astra G-xenon,angel eyes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Onda bi bilo gotivno da "zatamniš" stakla nekom sivom nijansom, ha?
Bilo bi moćno...

Poigraj se Photoshopom, vidi kako izgleda...
 
ma nemoraš 2x ići u pazarić, odeš izabereš materijal i dezen i urade ti ljudi za 2h, taman da popiješ kaficu i prelistaš avaz. a cijena za astru oko 200KM, a najbolje ti je da ih nazoveš i pitaš ima negdje na stranici njihov broj! fina astra, bitno je da se tebi sviđa!
 
Član
Pa ti slikas samo farove, daj nam neke druge slike AUTA! Angel eyes znamo kako izgledaju, potrebne su nam slike ASTRE! Samo nastavi i sto kazu ovi prije, postavi neku bolju masku!
 
Član
ne ide nikako jer mi je auto svo sivo,crno bi bilo totalni kontrast... nije problem za masku,fazon je sto mi se ne svidja ni jedna :p
 
Član
Astra je napisao(la):
ne ide nikako jer mi je auto svo sivo,crno bi bilo totalni kontrast... nije problem za masku,fazon je sto mi se ne svidja ni jedna :p

Pa nije ti fazon raditi sve u jednoj boji! Crna se pravo dobro slaze sa sivom i bilo bi pozeljno da nesto kombiniras! Ali opet svako ima svoj ukus! Samo nastavi!
 
Član
Samo lagano.Interesuje me koliko kostaju ove stopke i gdje si ih kupio?Imam i ja astru a svidjaju mi se stopke pa sam mislio i ja da ih kupim.
 
Član
oko 90 eura su ... nasao sam mrezicu naprijed KAMEI ali cijena jebe,150 eura ,mogu ja nju uzet ali mislim da je to previse za nesto sto nije ni pola metra :p
 
Član
Astra je napisao(la):
oko 90 eura su ... nasao sam mrezicu naprijed KAMEI ali cijena jebe,150 eura ,mogu ja nju uzet ali mislim da je to previse za nesto sto nije ni pola metra :p

Puno je to para za mrezu...a gdje si kupio te stopke?Pravo su jeftine...
 
Član
pozdrav tebi i za farove. sve dok nestavis 17 ke bice kaš. a ako ces 15 ke bolje uzmi ratkapne kromirane za 50 km isto ce izgledat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top