ASTRA G ugradnja zvucnika

ASTRA G ugradnja zvucnika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovako zanima me u prednjim vratima na astri G nemam uopste zvucnika izvadio prethodni vlasnik :D.Eh sada da li neko zna orginalne dimenzije zvucnika koji pasu najbolje bi bilo da su PIONEER.I da li se mora tapacirung skidat ili ... Hvala unaprijed
 
RE: ASTRA G

Tapacirung skines...prvo lajsku na vrku, izmedu stakla i tapacirunga...skines plastiku gdje se nalaze prekidaci za stakla, slobodno malo jace povuci...Ispod imas tri sarafa, sagnes se sa donje strane tapacirunga, imaju jos tri sarafa, skines, i polahko povuces tapacirung, samo oprezno ima, ime jedna zabica koja je osjetljiva, i ako je slomis poslije ce dati lupka tapacirung u voznji...a zvucnik rekao ti je Deyo...
 
Početnik
RE: ASTRA G

za ugradnju ti trebaju i adapteri koji kostaju kod nas oko 18km za tvoj auto..
 
Član
RE: ASTRA G

druze mozda jest malo skuplje, al odbaci auto u caraudio, nek ti oni sve odrade, a imaju momci velik izbor zvucnika pa ih mozes odmah kod njih i kupit, to ti je po mom misljenju najpametnije .... pusti ljudima koji se bave tim da ti to odrade ;) ....
 
RE: ASTRA G

Hvala svima :D.Ma i ja bi to volio da dadnem kome da radi ko zna svoj poso ali Sarajevo mi daleko :D A volio bi da se to uredno odradi
 
Član
RE: ASTRA G

aggroazadd je napisao(la):
Hvala svima :D.Ma i ja bi to volio da dadnem kome da radi ko zna svoj poso ali Sarajevo mi daleko :D A volio bi da se to uredno odradi

pa odakle si ti? .... mozda bi ti bolje pomogli kad bi popunio profil malo bolje ;) ....
 
Član
e meni su sjebali tu jebenu zabicu kad su mi farbali steke ,i stavljali folije,zivi bili imal ko rezervnu,kako to da nabavim,da popravim? Skido,lijepio zivom gumom ,opet se cujem ***** mu materina,zvao opel centar da narucim novi tapacirung kazu nema,htio novu zabicu,kazu nema,gdje mogu nabavit :D
 
Član
aggroazadd je napisao(la):
Edo jel hoces i mozes da se dogovorimo ako si PRO u tome odma ti prpepustam auto :D Haj javi :D

e sad dal sam PRO, jbga neam pojma nebi da se izjasnim po tom pitanju, al da sam imo dosta kontakta sa ovakvim stvarima to jesam .... tako da ako hoces, ev ti moj broj 061 940 050, nazovi pa da se dogovorimo .... pozzz
 
Član
RE: ASTRA G

eddo je napisao(la):
druze mozda jest malo skuplje, al odbaci auto u caraudio, nek ti oni sve odrade, a imaju momci velik izbor zvucnika pa ih mozes odmah kod njih i kupit, to ti je po mom misljenju najpametnije .... pusti ljudima koji se bave tim da ti to odrade ;) ....

a gdje je car audio u sarajevu:icon_question:

moze i na PM
 
Član
RE: ASTRA G

arminnn je napisao(la):
eddo je napisao(la):
druze mozda jest malo skuplje, al odbaci auto u caraudio, nek ti oni sve odrade, a imaju momci velik izbor zvucnika pa ih mozes odmah kod njih i kupit, to ti je po mom misljenju najpametnije .... pusti ljudima koji se bave tim da ti to odrade ;) ....

a gdje je car audio u sarajevu:icon_question:

moze i na PM

joj druze ja sam ti tuzlak, ja ti to nikad necu znat objasnit :icon_confused: .... ajd sacekaj dok muha naleti pa ti on to objasni, a mislim da imas te podatke i na njihovoj stranici www.caraudio.ba ....
 
Član
Nalazi ti se na Vracama,znaci kad se prodes onu raskrsnicu za tranzit,ides 5 metara pravo i odmah sa desne strane vidjeces pise caraudio ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top