Astra G - Pistanje kada su vrata otvorena

Astra G - Pistanje kada su vrata otvorena

Član
U pitanju je astra g 1999 godina limuzina 4 vrata
Samo kada su vozaceva vrata otvorena unutra mi pocne da pisti (negdje oko instrument table, valjda neki senzor ne znam) pa je pomalo iritantno i ruzno.
Ima li neki nacin da se ovo eliminise da mi ne pisti ?
 
Član
Ako je ton isti cijelo vrijeme, onda je to kao kad je kljuc u bravi
Ako pisti i mijenja ton-kao da zavija, onda je to kao da su ti svjetla upaljena
Pa da znas sta ces gledat :D
 
Član
Znaci da zeza na bos bravi, kontakt il kakav je vec sistem... kod svakog opela ide isti ton kad ubacis kljuc u bravu a vrata otvorena... znaci do toga je, aktivirana ti je zujalica...vjerovatno je taj mikroprekidac (il kakav je vec sistem) ostao zaglavljen
 
Član
Znaci da zeza na bos bravi, kontakt il kakav je vec sistem... kod svakog opela ide isti ton kad ubacis kljuc u bravu a vrata otvorena... znaci do toga je, aktivirana ti je zujalica...vjerovatno je taj mikroprekidac (il kakav je vec sistem) ostao zaglavljen

skontao sam da kada izvadim kljuc iz brave i ponovo ga stavim prestane zujati sve dok ne upalis auto i ponovo ga ugasis.
 
Član
Pa vjerovatno zaglavljuje mikroprekidac, vidi s nekim majstorom smijes li spricnut malo masinskog ulja ili wu bravu i "razradit" kljucem, da proradi prekidac... opet kazem, ne znam sta je unutra, nisam rastavljao nikad, posavjetuj se prije nego sto budes cackao nesto
 
Član
Pa vjerovatno zaglavljuje mikroprekidac, vidi s nekim majstorom smijes li spricnut malo masinskog ulja ili wu bravu i "razradit" kljucem, da proradi prekidac... opet kazem, ne znam sta je unutra, nisam rastavljao nikad, posavjetuj se prije nego sto budes cackao nesto
ma sumnjam da cu ista cackati, nije mi na odmet izvaditi kljuc pa ponovo staviti nego da se zezam sa bravom
 
Top