Astra G - LED instrument i konzola

Astra G - LED instrument i konzola

Pozdrav ekipa,

Planiram da zamjenim osvjetljenje konzole i instrumentalke na Astri G, nabavio sam sijalice samo me zanima jesam li one prave:bookworm:

slika-743441-5a19d721c77ae-velika.jpg


Dakle, ove sam nabavio. Zanima me šta mi još treba od dodataka da upasujem njih u instrumentalku. Svaka pomoć dobrodošla
 
Član
Samo te ti i trebaju one sa kucistem ne odgovaraju skontas sve kad rastavis, ja sam radio na corsi indenticno auto kao astra :)

XfNxiIg.jpg

LfrOj28.jpg
 
Samo te ti i trebaju one sa kucistem ne odgovaraju skontas sve kad rastavis, ja sam radio na corsi indenticno auto kao astra :)

XfNxiIg.jpg

LfrOj28.jpg


Znaci da ove odma guram unutra bez onih twist lock socketa? Fala burazzz

Samo što je kod mene instrumentalka bijele pozadine. Mada vidjećemo na šta će ličit na kraju. Volio bih da mogu kako napravit custom instrument samo da se riješim bijele
 
Ako je cisti bijeli sat uzasno ce da svjetli. Moras naci diode koje svjetle na sve 4 strane i jos odozgo. Mucio sam muku s tim. Ostalo je kombinacija lemljena i isto tih t5 sa kucistem sto se uvrce
 
Imam 10 komada ovih dioda, ako nesto znaci. Jel bolje da sam ovo izvedem il da odem do kakvog dundjera da mu dam cvaju i nek radi sta moze
 
Član
Imam 10 komada ovih dioda, ako nesto znaci. Jel bolje da sam ovo izvedem il da odem do kakvog dundjera da mu dam cvaju i nek radi sta moze

Ne vjerujem da ce ti iko to raditi za 20KM, a ima dosta posla ako prvi put radis jer dok skontas sta prvo rastaviti gdje je koja kopca onda dok skontas polove + i - jer kod ledova nije isto. Ako ti je bijeli sat trebaju ti sto u svim smijerovima svijetle kao sto dragon rece :)
 
Top